قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در یزد کمرنگ شد/ابتلای ۴۹نفر به کرونا - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

شرایط کرونایی یزد ثبات ندارد/ آمار بستری‌ها همچنان ۳ رقمی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


شرایط کرونایی یزد ثبات ندارد/ آمار بستری‌ها همچنان ۳ رقمی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

محمود نوری شادکام در گفتگو با اقطاع نیوز با اشاره به اینکه آمار بیماران بستری مشکوک به کرونا در یزد همچنان سه رقمی است، اظهار داشت: در حال حاضر ۱۵۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های یزد بستری هستند.

وی عنوان کرد: ۴۷ نفر از بیماران نیز به دلیل وخامت شرایط عمومی، در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته اند.

نوری شادکام با اشاره به اینکه آمار افراد مبتلا و بستری‌های مشکوک دائم در یزد در حال نوسان است، افزود: این شرایط سبب شده تا نتوان به نتیجه گیری کلی ازوضعیت کرونا در استان یزد رسید.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد تصریح کرد: در برخی شهرستان‌ها، ظرف دو روز وضعیت از آبی به قرمز می رسد که این امر حاکی از نوسان بالای آمار مبتلایان و حتی فوتی ها دارد.

وی با اشاره به اینکه در زمان خیز سوم کرونا در یزد تعداد کشته های کرونایی در برخی روزها به ۲۰ نفر هم رسید اما اکنون این آمار کاهش یافته و حتی چند روز به طور مستمر، آمار صفر بود اما اکنون بین یک و دو نفر در طول شبانه روز متغیر است.

نوری شادکام تاکید کرد: اعتقاد به پایان کرونا کاملاً اشتباه است و هرگاه غفلت کنیم افزایش آمار بستری‌های مبتلا به کرونا را به دنبال داشته و در صورت تداوم عدم رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، باز شاهد روزهای سیاه کرونایی خواهیم بود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزشرایط کرونایی یزد ثبات ندارد/ آمار بستری‌ها همچنان ۳ رقمی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.