قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
شورای حل اختلاف ویژه اصناف در یزد راه اندازی شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

شرایط و ضوابط کاری شوراهای حل اختلاف در ایام کرونا اعلام شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


شرایط و ضوابط کاری شوراهای حل اختلاف در ایام کرونا اعلام شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، رئیس مرکز توسعه حل اختلاف در خصوص شرایط و ضوابط کاری شوراهای حل اختلاف در ایام کرونا گفت: براساس مصوبه ستاد ملی کرونا، همه ادارات و نهادها موظف به خدمت رسانی به مردم می‌باشند.

حجت الاسلام و المسلمین صادقی در خصوص پاسخگویی به مراجعه کنندگان اظهار داشت: شوراهای حل اختلاف در سراسر کشور باید به گونه‌ایی برنامه ریزی کنند تا ضمن رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، بتوانند پاسخگویی روشن، صریح، به موقع و به حقی را، به مراجعه کنندگان داشته باشند.

این مقام قضائی هم‌چنین با اشاره به بخشنامه‌ایی که از سوی معاون اول قوه قضائیه صادر شده است گفت: مدیران شوراهای حل اختلاف در هر استانی باید به صورتی برنامه‌ریزی کنند تا هم خدمت رسانی به مردم تعطیل نشود و هم جمعیت حاضر در هر مجتمع کاهش یابد به صورتی که در مناطق قرمز به حد یک سوم، در مناطق نارنجی ۵۰ درصد و در مناطق زرد به حد ۶۶ درصد برسد.

وی افزود: نحوه‌ی دور کاری، مرخصی و حضور افراد در مجتمع‌ها، برعهده مدیران هریک از مجتمع‌ها در هریک از استان‌ها خواهد بود. صادقی در پایان با اشاره به آیه شریفه قرآن” ولیعفوا ولیصفحوا الا تحبون ان یغفرالله لکم” از گذشت و فضای همدلی مومنانه در ایام کرونا یاد کرد و گفت: با توجه به بیماری کرونا و رکود اقتصادی حاکم بر جامعه، مردم را به صلح و سازش و فضای همدلانه دعوت کرد و همکاران شوراهای حل اختلاف را به استفاده از ظرفیت‌های موجود در حل و فصل دعاوی در این برهه از زمان، با شرایط موجود، تشویق کرد.آرشیو اخبار اجتماعی سرویس خبری اقطاع نیوزشرایط و ضوابط کاری شوراهای حل اختلاف در ایام کرونا اعلام شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.