قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
وزش باد و گرد و خاک سیستان و بلوچستان را فرا می‌گیرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

شدت وزش بادهای ۱۲۰ روزه سیستان افزایش می‌یابد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


شدت وزش بادهای ۱۲۰ روزه سیستان افزایش می‌یابد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

محسن حیدری در گفت و گو با اقطاع نیوز، اظهار داشت: از روز پنج شنبه شدت وزش بادهای ۱۲۰ روزه در منطقه سیستان افزایش می‌یابد به طوری که خیزش گرد و خاک، کاهش دید و کیفیت هوا و همچنین احتمال خسارت به تأسیسات و محصولات کشاورزی وجود دارد.

وی با اشاره به صدور هشدار سطح زرد اداره کل هواشناسی سیستان و بلوچستان افزود: توصیه می‌شود مردم منطقه سیستان از تردد غیر ضروری در زمان غبارآلود بودن هوا خودداری کرده و ترددهای جاده‌ای با احتیاط انجام شود.

مدیر کل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه این شرایط تا روز شنبه هفته آینده ادامه دارد، گفت: طی این مدت علاوه بر ۵ شهرستان شمالی استان در زاهدان و نوار شرقی و نوار غربی سیستان و بلوچستان نیز با شدت کمتر احتمال وقوع پدیده گردوغبار وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه با توجه به شدت گرفتن جریانات شمالی دمای هوا نیز در نیمه شمالی سیستان بلوچستان مقداری کاهش می‌یابد، تصریح کرد: طی این مدت در برخی محورهای مواصلاتی منطقه سیستان از جمله محدوده «تاسوکی تا شیله» در محور زاهدان به زابل احتمال وقوع طوفان گردوخاک و کاهش شعاع دید افقی وجود دارد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزشدت وزش بادهای ۱۲۰ روزه سیستان افزایش می‌یابد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.