قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

شدت رگبارهای بهاری قابل توجه نیست/ نوسان ۲۰ درجه‌ای دمای اصفهان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


شدت رگبارهای بهاری قابل توجه نیست/ نوسان ۲۰ درجه‌ای دمای اصفهان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

آسیه آقایی در گفت‌وگو با اقطاع نیوز اظهار داشت: نقشه‌های هواشناسی بیانگر گذر امواج ناپایدار از امروز تا یکشنبه هفته پیش رو است از این رو وضعیت جوی بسیاری از مناطق استان در این مدت نیمه ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد به نسبت شدید پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه بارش رگبارهای بهاری از شامگاه امروز در نواحی غربی استان آغار می‌شود، افزود: بارش‌های متناوب از فردا جمعه تا روز یکشنبه آینده بسیاری از مناطق به ویژه نواحی جنوبی و غربی استان را فرا می‌گیرد.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به وزش باد شدید در سطح استان در روز یکشنبه، گفت: شدت بارش‌های رگباری در این مدت چندان قابل توجه نیست.

آقایی با بیان اینکه بیشینه دمای هوای استان در ۲۴ ساعت بین یک تا ۲ درجه سانتی‌گراد افزایش می‌یابد، ادامه داد: بیشینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۲۹ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به ۹ درجه سانتی‌گراد بالای صفر می‌رسد.

وی اضافه کرد: خوروبیابانک با دمای ۳۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای سه درجه سانتی‌گراد زیر صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزشدت رگبارهای بهاری قابل توجه نیست/ نوسان ۲۰ درجه‌ای دمای اصفهان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.