قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
شبکه مجازی تربیتی برای دانش آموزان راه اندازی شود

شبکه مجازی تربیتی برای دانش آموزان راه اندازی شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


شبکه مجازی تربیتی برای دانش آموزان راه اندازی شود

به گزارش خبرگزاری حوزه در خرم آباد، سمیه عزیزی، عصر امروز در جلسه کمیته همکاری های حوزه و آموزش و پرورش که در مدیریت حوزه علمیه خواهران استان لرستان برگزار شد با اشاره به اینکه باید تمام همت خود را برای بهره گیری از ظرفیت مبلغان طرح امین در مدارس و اشاعه فرهنگ دینی در بین نسل جوان بکار بگیریم، گفت: مبلغان در مدارس یاری‌گر معلمان و مربیان پرورشی برای تربیت نسلی مؤمن، مهذب و پویا هستند و در این خصوص باید با اخلاص و سعه صدر رسالت خود را انجام دهند.

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان لرستان با اشاره به اینکه تربیت نیروی مؤمن و کارآمد برای خدمت به اهداف نظام اسلامی از رسالت های مشترک کمیته همکاری های حوزه و آموزش و پرورش است، خاطرنشان کرد: مبلغان در مدارس مشاور دانش آموزان هستند و به سؤالات و شبهات آنان در همه زمینه ها پاسخ می دهند.

عزیزی با بیان اینکه دانش مبلغان طرح امین مدارس امین باید به روز باشد، گفت: مبلغان طرح امین مدارس در کارگاه های دانش افزایی شرکت کنند تا نسبت به مسائل جامعه و آسیب های اجتماعی فراروی خانواده ها و جوانان آگاه شوند.

وی در ادامه با اشاره به شیوع ویروس کرونا و تدریس دروس دانش آموزان از طریق فضای مجازی، اظهار داشت: ضروری است شبکه تربیتی نیز در کنار شبکه شاد برای تربیت دینی دانش آموزان راه اندازی شود و در این زمینه برای نسل جوان برنامه سازی داشته باشیم.

در پایان این جلسه اعضای کمیته همکاری های حوزه و آموزش و پرورش لرستان برای پیشبرد مطلوب اهداف تربیتی این کمیته به بحث و تبادل نظر پرداختند.  آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزشبکه مجازی تربیتی برای دانش آموزان راه اندازی شودنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.