قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مجوز فعالیت برای ۴۰ تشکل در استان سمنان صادر می‌شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

شبکه ارتباطی باشگاه زوج‌های جوان در ۳ شهر استان سمنان اجرا می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


شبکه ارتباطی باشگاه زوج‌های جوان در ۳ شهر استان سمنان اجرا می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حبیب‌الله خجسته پور غروب چهارشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان و شورای ورزش همگانی استان سمنان به میزبانی سالن یادگار امام (ره) استانداری، ضمن بیان اینکه شبکه ارتباطی باشگاه زوج‌های جوان برای سه شهر سمنان، مهدی‌شهر و سرخه اجرا می‌شود، ابراز داشت: علت پایلوت این طرح در شهرهای مذکور رفع نواقص احتمالی طرح و تعمیم آن به‌تمامی نقاط استان است.

وی ضمن بیان اینکه با توجه به اینکه آموزش کلید مفقودشده افزایش طلاق در جامعه به شمار می‌رود لذا طرح شبکه ارتباطی باشگاه زوج‌های جوان برای ترویج فرهنگ ازدواج و آموزش مهارت‌های زندگی تلاش می‌کند، افزود: گسترش فرهنگ ازدواج مهم‌ترین هدفی که در این طرح دنبال می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان پیگیری آموزش مهارت‌های زندگی به طور ویژه را خواستار شد و ابراز داشت: در ادامه این راه سبک زندگی نیز می‌بایست مورد تاکید قرار گیرد که تحقق این آمال کمک دستگاه‌های اجرایی استان را نیز می‌طلبد.

خجسته پور با بیان اینکه کسب مهارت برای ورود به یک شغل یا حرفه نیاز ضروری است، تصریح کرد: یکی از دلایل کاهش آمار ازدواج از مشکلات اقتصادی و بیکاری ناشی می‌شود که این مهارت‌ها می‌تواند به یافتن شغل مناسب کمک کند.

وی ضمن بیان اینکه پویش آوای ورزش در همسایگی با همکاری هیئت ورزش‌های همگانی استان سمنان در دستور کار است، افزود: توجه به ورزش همگانی در قالب پویش‌های مختلف در زمان شیوع کرونا ویروس، اجرای طرح‌های انگیزشی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و چارچوب اخلاقی و اسلامی و توجه به‌سلامت جامعه مهم‌ترین اهداف این طرح است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزشبکه ارتباطی باشگاه زوج‌های جوان در ۳ شهر استان سمنان اجرا می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.