قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
شاخص جدید «تن_کیلومتر» رانندگان ناوگان باری در کرمانشاه مشخص شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

شاخص جدید «تن_کیلومتر» رانندگان ناوگان باری در کرمانشاه مشخص شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


شاخص جدید «تن_کیلومتر» رانندگان ناوگان باری در کرمانشاه مشخص شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

فریبرز کرمی در گفتگو با اقطاع نیوز اظهار داشت: نرخنامه تن- کیلومتر برای ناوگان اعزامی از مبادی استان با در نظر گرفتن شاخص یک هزار و ۸۲۲ ریال به ازای هر کیلومتر تصویب شد.

وی افزود: نرخ مذکور از در سامانه مدیریت کنترل بارنامه بارگذاری و اطلاع رسانی شده و از امروز ملاک عمل است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه تصریح کرد: نرخنامه تن- کیلومتر برای ناوگان اعزامی از مبادی استان در سال گذشته متغیر و کمتر از امسال بوده است.

کرمی گفت: همچنین با توجه به عدم تمایل به اخذ بارنامه توسط رانندگان و صاحبان کالا جهت برخی کالاهای خاص و کم ارزش نظیر ضایعات نان، تعرفه حمل کالاهای مذکور برای انواع ناوگان با کاهش ضریب ۳۰ درصدی نسبت به کالاهای تجاری لحاظ می‌شود.

این مسئول بیان داشت: با توجه به گزارشات دریافت شده از سوی برخی تشکل‌های صنفی درباره عدم اخذ بارنامه توسط رانندگان حامل گندم از مبادی زمین‌های کشاورزی به مقاصد سیلوهای استان درصدد برگزاری جلسه توجیهی در این باره با سازمان جهاد کشاورزی و غله و خدمات بازرگانی هستیم.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در مکاتبه با انجمنی کارخانجات آرد استان الزام به اخذ بارنامه برای حمل محمولات گندم و دیگر محصولات از مبادی سیلوها به مقاصد کارخانجات آرد یادآور می‌شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزشاخص جدید «تن_کیلومتر» رانندگان ناوگان باری در کرمانشاه مشخص شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.