سه‌شنبه , 30 نوامبر 2021
قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

سی و دومین جشنواره تئاتر گلستان در ۳ بخش برگزار می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


سی و دومین جشنواره تئاتر گلستان در ۳ بخش برگزار می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز فرشید مصدق ظهر چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان اظهارکرد: جشنواره تئاتر گلستان در سه بخش اصلی صحنه ای، تئاتر کوتاه ویژه آموزشگاه ها و کارگاه های تئاتر و تک گویی مردان و زنان برگزار می شود.

دبیر سی و دومین جشنواره تئاتر گلستان افزود: مهلت ارسال آثار تا ٢۵ مهرماه بوده و در نهایت ٣٠ مهر آثار منتخب از سوی دبیرخانه اعلام خواهد شد.

وی با بیان این که جشنواره هشت الی ١٠ آبان برگزار خواهد شد، گفت: با توجه به شرایط کرونا، برگزاری جشنواره به دو شیوه، با حضور تماشاگر به صورت زنده در صورت موافقت ستاد استانی و یا اجرا برای داوران بدون حضور تماشاگر و پخش از سامانه های مجازی پیش بینی شده است.

مصدق بیان کرد: اولویت پذیرش آثار با نمایش هایی است که به موضوعات و مسائل منطقه و استان با چشم انداز جهانی بپردازند.

دبیر سی و دومین جشنواره تئاتر گلستان اضافه کرد: شرایط حضور در بخش تئاتر کوتاه آموزشگاه ها صرفاً به آثار و نمایش های ایرانی اختصاص دارد و اثر نباید در هیچ جشنواره ای شرکت کرده باشد.

طبق گفته وی برگزیدگان بخش صحنه ای به جشنواره منطقه‌ای تئاتر راه می یابند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزسی و دومین جشنواره تئاتر گلستان در ۳ بخش برگزار می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.