قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

سپاه روح الله در راستای مبارزه با کرونا تمام قد به میدان آمده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


سپاه روح الله در راستای مبارزه با کرونا تمام قد به میدان آمده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، سردار محسن کریمی روز چهارشنبه در آئین تجلیل از مدافعان سلامت و کادر درمان بیمارستان‌های اراک اظهار کرد: با توجه به شرایط کنونی، در طول یک سال گذشته به وضوح شاهد خدمت رسانی برای مقابله با بیماری و کاهش آسیب‌های ویروس بوده‌ایم.

وی افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نهاد ولایی، مردمی و انقلابی است که در حوزه‌های مختلف مأموریت پاسداری همه جانبه از انقلاب اسلامی دارد و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

کریمی ادامه داد: امروز سپاه روح الله با ۲۴ قشر تخصصی به دنبال پاسداری از انقلاب و خدمت همه جانبه به مردم است که بیش از ۱۱ هزار گروه جهادی در این راستا در عرصه‌های مختلف به مردم خدمات مؤثر ارائه می‌دهند.

وی خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران به دنبال توانمند سازی مردم در همه حوزه‌ها است که با توجه به شرایط جامعه یکی از عرصه‌های تمرکز سپاه و بسیج حوزه بهداشت و درمان است که در طول این یک سال به وضوح شاهد خدمت رسانی همه جانبه برای مقابله با بیماری و کاهش آسیب‌های ویروس بودیم. مجاهدت‌های سپاه و بسیج در خصوص مقابله با بیماری کرونا از همان ابتدای بیماری به وضوح اثرگذار بود که اوج این مسئله در طرح جهادی و سلامت شهید حاج قاسم سلیمانی رقم خورد و امروز با توجه به شیوع موج جدید مرحله جدید طرح با قوت فعال شده است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در بخش دیگر سخنان خود گفت: سپاه در راستای مبارزه با کرونا یار و حامی کادر بهداشت و درمان است که از همان ابتدا تمام قد برای سربازی به میدان آمدیم و امروز بر خود وظیفه می‌دانیم در حوزه سلامت و بهداشت مردم همچون میدان‌های نبرد دیگر نقش آفرینی کنیم. سپاه پاسداران به دنبال استحکام و خودکفایی جامعه در همه ابعاد است و این قطعاً با همراهی و همیاری مردم قطعاً محقق خواهد شد.

کریمی با بیان اینکه، سپاه پاسداران سرمایه ملی و بزرگترین پشتوانه ملت ایران است که روز به روز باید این سرمایه ارزشمند تقویت شود.

وی افزود: مکتب سپاه برگرفته از مکتب عاشورا و تفکر حسینی (ع) است و شخصیت‌ها و شهدای بزرگی همچون شهید سلیمانی در این نهاد مقدس تربیت شده‌اند که تا آخرین لحظات حیات برای خدمت به مردم تلاش و مجاهدت کردند. نسل جوان و انقلابی سپاه پاسداران امروز با تاسی از مکتب عاشورا و با الگوگیری از شهدای انقلاب اسلامی و مقاومت، پاسداری همه جانبه از انقلاب اسلامی را یک رسالت مهم می‌دانند و همه توان خود را در این راستا به میدان آورده‌اند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزسپاه روح الله در راستای مبارزه با کرونا تمام قد به میدان آمده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.