قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
سومین فرد محکوم به اعدام در شهرستان گچساران از چوبه دار نجات یافت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سومین فرد محکوم به اعدام در شهرستان گچساران از چوبه دار نجات یافت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


سومین فرد محکوم به اعدام در شهرستان گچساران از چوبه دار نجات یافت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، فردی که ۶ سال پیش بر اثر یک درگیری مرتکب قتل عمد شده بود، با وساطت دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان از چوبه دار نجات یافت.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گچساران در همین رابطه گفت: این قتل در سال ۱۳۹۳ اتفاق افتاد و به موجب دادنامه صادره از شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان مستقر در شهرستان گچساران، این فرد به اتهام قتل عمد به قصاص نفس محکوم شد.

حجت الاسلام والمسلمین محمد صدرا ادیبان افزود: با اعتراض این فرد پرونده امر در شعبه پانزدهم دیوان عالی کشور مورد رسیدگی قرار گرفت و شعبه مزبور رأی دادگاه کیفری استان را تأیید کرد.

ادیبان تصریح کرد: سفیران صلح و افراد معتمد، سادات جلیل القدر و روحانیون، ریش‌سفیدان و اعضای شورای حل اختلاف این شهرستان، از یک ماه پیش تلاش کردند تا رضایت اولیای دم را کسب کنند.

وی افزود: امروز در حالی که به موجب درخواست اولیای دم جهت اجرای مراسم قصاص مهیا شده بود، اولیای دم از حقوق قانونی خود مبنی بر قصاص نفس گذشت نمودند و به این فرد زندگی دوباره بخشیدند.

دادستان عمومی و انقلاب گچساران در پایان گفت: در یک ماه گذشته این سومین مورد بوده که از چوبه دار نجات یافته است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزسومین فرد محکوم به اعدام در شهرستان گچساران از چوبه دار نجات یافت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.