قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
سودجویی از شهروندان داغ دیده در وادی رحمت تبریز - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سودجویی از شهروندان داغ دیده در وادی رحمت تبریز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


سودجویی از شهروندان داغ دیده در وادی رحمت تبریز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، فرخ جلالی اظهار کرد: به دنبال شیوع ویروس کرونا و ممنوعیت برگزاری مراسم ختم و ترحیم، برخی افراد و مؤسسات غیر مجاز با روش‌های جدید از خانواده‌های داغ دیده، مبالغی دریافت می‌کنند که با کلاهبرداری فرقی ندارد.

وی ادامه داد: ارسال بنر تسلیت، ارسال سبد گل به منزل متوفی بدون اطلاع خانواده معزا و دریافت هزینه‌های گزاف، دریافت وجه با ادعای هزینه کرد فعالیت‌های خیریه و … از جمله اقداماتی است که سودجویان از آلام خانواده‌های داغ دیده استفاده کرده و نسبت به دریافت مبالغ خارج از مقررات اقدام می‌کنند.

وی با تاکید بر این‌که به هیچ عنوان اجازه فعالیت این افراد را در محوطه آرامستان‌های شهر تبریز به ویژه وادی رحمت را نمی‌دهد، یادآور شد: در اقدامی پسندیده، برخی از خانواده‌های داغدار، هزینه برگزاری مراسم ختم را به مراکز خیریه، آزادی زندانیان و یا تأمین هزینه‌های جهیزیه و درمان بیماران صعب العلاج اختصاص می‌دهند.

جلالی خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت تمایل، مبالغ مورد نظر خود را فقط به مؤسسات دارای مجوز و خیریه‌هایی که بنرهای اطلاع رسانی آن در محوطه وادی رحمت نصب می‌شود، پرداخت کرده و از پرداخت وجه بدون دریافت رسید خودداری کنند.

وی یادآور شد: تمام مبالغ دریافتی سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز نیز برای هزینه‌های کفن و دفن بر اساس مصوبه شورای محترم شهر بوده و در قبال آن به شهروندان رسید ارائه می‌شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزسودجویی از شهروندان داغ دیده در وادی رحمت تبریز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.