قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
سه مقصر اصلی شکست تلخ استقلال برابر فولاد

سه مقصر اصلی شکست تلخ استقلال برابر فولاد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


سه مقصر اصلی شکست تلخ استقلال برابر فولاد

اقطاع نیوز – دو بازیکن و مربی آبی پوشان پایتخت مقصران اصلی شکست این تیم برابر فولاد بودند.

به گزارش اقطاع نیوز ورزشی، استقلال در هفته دوم رقابت های لیگ برتر شکست تلخی را در فولاد متحمل شد.

تیم محمود فکری در هفته نخست امیدوار کننده ظاهر شد و توانست مس رفسنجان را شکست دهد.

استقلال با روحیه خوبی پای به دیدار حساس برابر فولاد گذاشت هر چند که از همان ابتدا بازی سختی برای تیم آبی پوش پیش بینی می شد.

باوجود آنکه دو تیم بازی کسل کننده ای را به نمایش گذاشتند  اما این استقلال بود که توانست روی نبوغ و هوشیاری قائدی به پنالتی برسد و گل نخست را به ثمر رساند اما در نهایت روی اشتباهات بد مدافعان خود و البته تصمیم های بدتر فکری دو گل دریافت کرد تا بازنده این دیدار حساس شود.

طبیعتا هر شکستی بدون مقصر نخواهد بود همچنانکه پیروزی هم بدون دلیل به دست نخواهد آمد. اما مقصران این شکست استقلال چه کسانی هستند؟

محمود فکری

به گفته مورینیو« پیروزی هزار پدر دارد اما شکست یتیم است». اشاره آقای خاص به این است که بعد از هر شکستی نخستین و آخرین متهم سرمربی تیم است.

سرمربی استقلال هم بعد از شکست برابر فولاد نخستین مقصر و متهم است. فکری نشان می دهد که مربی دفاعی است و برای او کارهای دفاعی در اولویت قرار دارند. بعد از آنکه استقلال به گل رسید بلافاصله فکری تیمش را با آوردن محمد دانشگر در لاک دفاعی فرو برد.

در دقیقه ۶۲ سرمربی آبی پوشان دانشگر را به جای رضاوند به بازی فرستاد و همین باعث شد تا فولاد خیلی زود به هجومی شود و همه جانبه دروازه استقلال را تهدید کند. یک گل پیروزی در فوتبال همیشه شکننده است و فکری بعد از باز شدن خط دفاعی فولاد می توانست با کمک سرعت قایدی و مطهری در ضد حملات گل دوم را به ثمر رساند اما آوردن دانشگر به کلی این تاکتیک را خنثی کرد.

فکری به نظر می رسد که هنوز تجربه کار کردن در یک تیم بزرگ را ندارد. او بعد از بازی هم حاشیه ساز شد و باوجود آنکه در هفته نخست خود را اخلاق مدار نشان داد اما اظهار نظری از او ضبط شد که می تواند هم او را محروم کند و هم آبی پوشان را وارد حاشیه سازد.

فرشید باقری

یکی از بدترین بازی های خود را با پیراهن استقلال به نمایش گذاشت و انتقادهای زیادی هواداران را به دنبال داشت. پیش بینی می شد که در این بازی مهدی پور در ترکیب اصلی بازی کند اما بازهم باقری به میدان رفت. او مقصر اصلی گل نخست استقلال بود.

باقری ابتدا خطای بی مورد را پشت محوطه استقلال مرتکب شد و اجازه داد تا فرشاد احمدزاده کوتاه قامت به راحتی بلند شود و روی او ضربه سر زند. با این بازی ضعیفی که باقری به نمایش گذاشت بعید است که دیگر در ترکیب اصلی به میدان رود.

مرادمند

می توان این بازیکن را هم یکی از دلایل اصلی شکست استقلال نامید. او که نخستین بازی خود را با پیراهن استقلال در لیگ برتر انجام داد یک پنالتی بی دلیل و عجیب را به فولاد داد. در آن صحنه کولیبالی هیچ کاری نمی توانست انجام دهد و توپ به راحتی به حسینی می رسید اما مدافع جدید آبی پوشان یک خطای بی مورد را انجام داد تا تیمش بازنده بازی شود.

منبع: اقطاع نیوز ورزشی

خبرهای داغ دیگر:آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزسه مقصر اصلی شکست تلخ استقلال برابر فولادنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.