سه شنبه , ۲۳ آذر ۱۴۰۰
قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

سهم ۲۶۰ میلیارد تومان از اعتبارات آب و فاضلاب کرمانشاه – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


سهم ۲۶۰ میلیارد تومان از اعتبارات آب و فاضلاب کرمانشاه

به گزارش اقطاع نیوز کرمانشاه، علیرضا کاکاوند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ضمن بیان این خبر اظهار داشت: پروژه های خوبی در شهرستان روانسر در دست اقدام است که با اجرای آن ها مشکلات آب شرب شهرستان کاهش خواهد یافت همچنین جهت تامین آب شرب شهر شاهو مشکلاتی وجود دارد که چندین ماه است درگیر این موضوع هستیم، دو منبع برای تامین آب شرب شهر در نظر گرفته شده است یکی چشمه قلانی و دیگری حفر چاه، استفاده از چشمه اعتبارات زیادی می خواهد و روند آن نیز طولانی است در خصوص حفر چاه کار مطالعات ژئوفیزیک آن انجام شده و منتظر تاییدیه نقطه حفر چاه از همکاران آب منطقه ای هستیم.

کاکاوند منطقه اورامانات را از نظر آب های زیرزمینی ضعیف دانست و گفت: در شهر میرآباد حفر چاه را آغاز کردیم که عمیق ترین چاه استان خواهد بود در شهر شاهو نیز بعد از تایید نقطه تعیین شده حفاری را شروع خواهیم کرد. در کل ما در حوزه آب شهری مشکل خاصی نداریم و در حوزه روستایی نیز بیش از ۹۰ درصد مشکلات را مرتفع خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از اعتبار ۲۶۰ میلیارد تومانی در حوزه آب و فاضلاب منطقه اورامانات خبر داد و تصریح کرد: از این میزان اعتبار ۷۰ میلیارد تومان سهم شهرستان روانسر می باشد که در نظر گرفتن این اعتبار در حوزه آب و فاضلاب شهرستان بی سابقه است.

این مقام مسئول ضمن اشاره به ساخت پنج تصفیه خانه فاضلاب در سطح استان گفت: سه تصفیه خانه مربوط به منطقه اورامانات است که یکی از آن ها در شهر روانسر قرار دارد خوشبختانه بخش سازه ای تصفیه خانه فاضلاب روانسر تکمیل و تامین تجهیزات آن باقی مانده است همچنین بیش از  ۹۰ درصد خط انتقال نیز اجرا شده و در صورت تامین اعتبار لازم ظرف کمتر از یک سال این پنج پروژه به بهره برداری خواهد رسید.

 

کاکاوند خاطر نشان ساخت: در شهرهای کوچک از جمله شهر شاهو به دلیل عدم انجام مطالعات فاضلاب ردیف اعتباری در این زمینه به آن ها تخصیص داده نشده است، خوشبختانه سال گذشته بحث مطالعات فاضلاب شهر شاهو از منبع داخلی انجام شد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزسهم ۲۶۰ میلیارد تومان از اعتبارات آب و فاضلاب کرمانشاهنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − شش =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.