قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
سلامت کشتی‌گیران و اعضای تیم‌ها در اولویت لیگ است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سلامت کشتی‌گیران و اعضای تیم‌ها در اولویت لیگ است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


سلامت کشتی‌گیران و اعضای تیم‌ها در اولویت لیگ است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، تعطیلی دو هفته‌ای به دلیل افزایش شیوع ویروس کرونا در کشور که با نظر ستاد مقابله با کرونا از روز گذشته در استان‌های کشور آغاز شده، بحث آغاز دور برگشت رقابتهای لیگ برتر کشتی را هم با اما و اگر همراه کرده است. در همین راستا حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کشتی صبح امروز نشستی را با متولیان سازمان لیگ برگزار کرد تا بحث از سرگیری پیکارهای لیگ کشتی مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

در این نشست نقاط ضعف دور رفت مسابقات لیگ بررسی و شناسایی و همچنین راهکارهایی برای برگزاری هر چه کیفی‌تر پیکارها مطرح شد.

حمید سوریان، نایب رئیس فدراسیون کشتی در این نشست گفت: با وجود اینکه کرونا شرایط خاصی را به وجود آورده بود، اما لیگ امسال در دور رفت با نظم خوبی برگزار شد. همانند دور رفت باید تلاشی صورت بگیرد تا سلامتی ورزشکاران و اعضای تیم‌ها در اولویت اول قرار داشته باشد.

همچنین مسئولان سازمان لیگ کشتی در حاشیه این نشست اقدامات این سازمان بعد از پایان دور رفت و همچنین برنامه‌های ویژه برای برگزاری منظم دور برگشت را تشریح کردند.

به گزارش اقطاع نیوز، طبق اعلام سازمان لیگ کشتی، پیکارهای دور برگشت گروه الف لیگ برتر کشتی فرنگی طی روزهای ۹ و ۱۰ آذر و رقابتهای گروه ب در روزهای ۱۲ و ۱۳ آذر ماه برگزار می‌شود. همچنین مسابقات گروه الف لیگ برتر کشتی آزاد هم روزهای ۱۶ و ۱۷ آذر ماه و پیکارهای گروه ب نیز طی روزهای ۱۹ و ۲۰ آذر برگزار خواهد شد.

بر این اساس اگر همه چیز طبق برنامه سازمان لیگ پیگیری شود، مرحله نیمه نهایی و نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی روز ۲۵ آذر ماه و کشتی آزاد در روز ۲۸ آذر ماه برگزار خواهد شد.آرشیو اخبار ورزشی سرویس خبری اقطاع نیوزسلامت کشتی‌گیران و اعضای تیم‌ها در اولویت لیگ است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.