قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
سفر دو روزه رئیس کمیته امداد کشور به شیراز - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سفر دو روزه رئیس کمیته امداد کشور به شیراز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


سفر دو روزه رئیس کمیته امداد کشور به شیراز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

محمد بذرافشان در گفت وگو با اقطاع نیوز بیان کرد: رئیس کمیته امداد کشور در این سفر دو روزه که از روز چهارشنبه آغاز خواهد شد از ظرفیت‌های استان در حوزه‌های مختلف خیرین دیدن خواهد کرد.

مدیرکل کمیته امداد فارس اضافه کرد: سید مرتضی بختیاری در این سفر با حضور در همایش خیرین مسکن ساز نسبت به تحویل هزار واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد فارس نیز اقدام خواهد شد.

وی در خصوص سایر برنامه‌های رئیس کمیته امداد فارس به استان نیز بیان کرد: یکی دیگر از برنامه‌های سفر سید مرتضی بختیاری به استان فارس افتتاح مسکن خیرساز شریف آباد است این در حالی است که بیش از یک هزار و ۵٠٠ سری جهیزیه نیز به نو عروسان تحت پوشش کمیته امداد فارس اهدا خواهد شد.

بذرافشان تاکید کرد: افتتاح مرکز نیکوکاری احمد ابن موسی شاهچراغ (ع) نیز از جمله برنامه‌های روز نخست سفر رئیس کمیته امداد کشور به استان فارس است و اهدای دو هزار دستگاه وسایل سرمایشی به مددجویان کمیته امداد فارس از اهم برنامه‌های روز دوم سفر رئیس کمیته امداد کشور به استان فارس است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزسفر دو روزه رئیس کمیته امداد کشور به شیراز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.