قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل: بیمار مبتلا به اومیکرون دوز سوم واکسن را تزریق نکرده بود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل: بیمار مبتلا به اومیکرون دوز سوم واکسن را تزریق نکرده بود

blank

اقطاع نیوز- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: بیمار مبتلا به اومیکرون دوز سوم واکسن کرونا را تزریق نکرده بود.

دکتر ناصر عمادی روز یکشنبه در گفت وگو با اقطاع نیوز بر ضرورت تزریق دوز سوم واکسن کرونا تاکید کرد و افزود: بیمار اومیکرونی مازندران از اروپا بازگشته بود و در آنجا دو دوز واکسن فایزر تزریق کرده بود و ولی دوز سوم را دریافت نکرده بود.

او با بیان اینکه دوز دوم واکسن را این بیمار چهار ماه پیش تزریق کرده بود، گفت:  از این فرد به صورت پیامکی درخواست شده بود که برای تزریق دوز سوم واکسن کرونا مراجعه کند ولی نرفت و موفق به تزریق دوز سوم واکسن نشد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل افزود: تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای ایمنی در سویه های جدید بسیار اثرگذار است و شهروندان به صورت جدی تزریق دوز سوم را در دستور کار خود قرار دهند.

او افزود: استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری های اجتماعی در این روزها  باید با حساسیت خیلی بیشتری از سوی شهروندان انجام شود.

عمادی گفت: تاکنون ۷۹۶ هزار و ۱۶۷ دوز واکسن کرونا به جمعیت گروه هدف بالای ۱۲ سال بابل تزریق شده است که از این تعداد ۴۰۴ هزار و  ۸۹۹ دوز برای نوبت اول بود که ۸۷ درصد از جمعیت گروه هدف را واکسینه کرد و ۳۵۱ هزار ۸۲۴ دوز هم نوبت دوم بود.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل اظهار کرد: تاکنون ۳۹ هزار و ۴۴۴ نفر از گروه هدف بابل برابر با هشت و نیم درصد این جمعیت دوز سوم واکسن کرونا را تزریق کردند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزسرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل: بیمار مبتلا به اومیکرون دوز سوم واکسن را تزریق نکرده بودنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.