قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
سبک زندگی ائمه در جامعه ترویج داده شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سبک زندگی ائمه در جامعه ترویج داده شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


سبک زندگی ائمه در جامعه ترویج داده شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حجت الاسلام محمدعلی نکونام شامگاه دوشنبه در دیدار با خادمان حرم امام رضا (ع)، اظهار داشت: با وجود شرایط کرونا که رفت و آمدها منع می‌شود خادمان حرم امام رضا (ع) با ایثار خود به استان سفر کردند تا مردم عطر رضوی را استشمام کنند.

وی گفت: مردم واقعاً دلتنگ حرم امام هشتم شیعیان هستند و همواره برای زیارت ایشان لحظه شماری می‌کنند که موانع زودتر برطرف شود.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: زیارت امامان بزرگوار از نزدیک برکات بسیار دارد هرچند این امامان در اوج کرامت بوده و دور و نزدیک معنا ندارد لذا دل‌ها برای فراهم کردن فرصت زیارت از نزدیک، پر می‌کشد.

وی تصریح کرد: ذکر و توسل به این امام بزرگوار با سفر خادمان حرم رضوی صورت گرفته است.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: در دهه کرامت توصیه شد تا خادمان حرم رضوی در تمام استان حضور یابند و برنامه‌های پرمحتوا داشته باشند.

وی بیان کرد: ائمه حتی نامشان دنیایی و پر از محتوا است و به یادشان بودن دل را جلا می‌دهد که توسل به امامان بزرگوار ظلمت را از دل‌ها می زداید.

وی گفت: این امامان سبک زندگی در تمام عرصه‌های دینی، سیاسی، اقتصادی، خانوادگی و…. به بشر آموختند که جهت دهنده است.

نکونام بیان کرد: یکی از ویژگی‌های امام رضا (ع) اهمیت به طبیعت بود و همواره درخت غرس می‌کردند و همگان را به این مهم توصیه می‌کردند.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: نباید انسان از سبک زندگی ائمه غافل شود اما آن گونه که باید بهره گیری نشده است.

وی بیان کرد: دهه کرامت فرصت است تا ملت ایران بیشتر بر سفره کرامت بنشیند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزسبک زندگی ائمه در جامعه ترویج داده شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.