قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
افزایش انباشت آلاینده های جوی در استان مرکزی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سایه سنگین آلودگی هوا بر سر اراک / هشدار به تمامی گروه‌ها – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


سایه سنگین آلودگی هوا بر سر اراک / هشدار به تمامی گروه‌ها – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

رضا میرزایی در گفت‌وگو با اقطاع نیوز اظهار کرد: اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر اراک در روز جاری (۲۱ دی ماه) وضعیت ناسالم هوا را نشان می‌دهد.

مدیرکل محیط زیست استان مرکزی ادامه داد: امروز با افزایش همزمان آلاینده دی اکسید گوگرد و ذرات معلق کمتر از دو ونیم میکرون شاخص آلودگی هوا ساعت ۱۳ ظهر به ۱۶۵ رسیده که بیانگر شرایط ناسالم برای تمامی گروه‌هاست.

به گفته میرزایی با توجه به آلودگی هوا تمامی گروه‌ها خصوصاً بیماران قلبی و ریوی، سالمندان، زنان باردار و کودکان دباید از حضور در فضای باز بپرهیزند.

وی لزوم دقت در هنگام سوخت‌گیری در جایگاه‌ها و جلوگیری از سرریز شدن بنزین و سایر سوخت‌ها را مهم برشمرد و افزود: باید از انجام هرگونه فعالیت که منجر به افزایش آلودگی هوا می‌شود، مانند روشن کردن آتش در معابر، سوزاندن لاستیک، عملیات قیرکاری و عمرانی خودداری شود.

آلودگی هوا ادارات سه شهر اراک، شازند و مهاجران را در روز یکشنبه به تعطیلی کشاند و براساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی استان مرکزی مبنی بر تداوم سکون نسبی هوا انتظار می‌رود شرایط ناسالم تا آخر هفته جاری ادامه داشته باشد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزسایه سنگین آلودگی هوا بر سر اراک / هشدار به تمامی گروه‌ها – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.