قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

ساکت الهامی: بیا یک کارت بده اخراجم کن! :: اقطاع نیوز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ساکت الهامی: بیا یک کارت بده اخراجم کن! :: اقطاع نیوزکد خبر: ۱۷۴۷۹۲۶/۴۷

زمان: ۲۰:۴۱  
۱۴۰۰/۰۱/۱۹

بازدید: ۵,۶۲۳


اخراج تکراری مقابل پرسپولیس در آزادی؛

ساکت الهامی سرمربی تیم نساجی مانند بازی قبلی که در مقابل پرسپولیس به ورزشگاه آزادی آمده بود، از کنار زمین اخراج شد.

 

به گزارش “اقطاع نیوز”، دیدار تیم های پرسپولیس و نساجی در حالی با تک گل سرخپوشان دنبال می‌شود که ساکت الهامی نیز در میانه های نیمه دوم از کنار خط اخراج و به سمت سکوهای جایگاه ویژه هدایت شد. این اتفاق در حالی رخ داد که او در نیمه اول یک کارت زرد گرفت و در نیمه دوم نیز به شکلی جالب با کارت قرمز داور مواجه شد تا شانس اتمام بازی در کنار زمین را نداشته باشد.

 

نکته جالب درباره این اخراج الهامی، اعتراض های دامنه دار او به زاهدی فر و داور چهارم بازی است. در نیمه اول الهامی داور را تهدید کرد که اگر یک سوت اشتباه دیگر بزند، تیمش را بیرون می‌کشد. در نیمه دوم نیز این اعتراض ها ادامه داشت تا این که سرانجام کارت زرد دوم به سرمربی نساجی داده شد.

 

blank

 

در دقیقه ۶۷ ساکت الهامی داور چهارم را صدا زد و به وی گفت که از داور بخواهد تا کارت زرد دوم را به او بدهد تا برود از روی سکوها بازی را تماشا کند! باتوجه به رفتارها و اعتراض های الهامی، زاهدی فر نیز تصمیم گرفت که کارت زرد دوم را بدهد و سرمربی نساجی را اخراج کند. پس از آن الهامی از سکوها بالا رفت و نمایش تیمش را از جایگاه ویژه دید و دستیارش نیز تیم را از کنار زمین هدایت کرد.

 

این در حالی است که سال پیش در بازی تیم های پرسپولیس و تراکتور هم اعتراض های دامنه دار او به همراه کاپیتان های تیم تبریزی سبب شده بود تا داور سرمربی تی تی ها را اخراج کند. این اتفاق در نیمه اول رخ داده و سبب شده بود تا علیرضا پژمان دستیار دوم الهامی دستورات فنی را انتقال دهد.

 

سال پیش در بازی فینال جام حذفی که با اخراج و محرومیت شش ماهه ساکت الهامی همراه بود، سرمربی وقت تراکتور قول داده بود که رفتارهای این‌چنینی نخواهد داشت اما حالا در بازگشت به ورزشگاه آزادی دوباره با کارت قرمز جریمه شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزساکت الهامی: بیا یک کارت بده اخراجم کن! :: اقطاع نیوزنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.