قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
سامانه نقد کتاب راه‌اندازی می‌شود/خبرنگار هم بشیر است هم منذر - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سامانه نقد کتاب راه‌اندازی می‌شود/خبرنگار هم بشیر است هم منذر – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


سامانه نقد کتاب راه‌اندازی می‌شود/خبرنگار هم بشیر است هم منذر – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، ایوب دهقانکار، مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران به همراه تنی چند از مدیران این موسسه، پیش از ظهر امروز چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ در اقطاع نیوز حضور پیدا کرده و روز خبرنگار را به خبرنگاران تبریک گفتند.

در حاشیه این دیدار دهقانکار به اقطاع نیوز گفت: خبرنگاران هم بشیر هستند و هم منذر. بنابراین باید نگاه انتقادی به مسائل داشته باشند. به هر حال مدیران و مسئولان منزه از خطا نیستند و نگاه انتقادی می‌تواند آنها را متوجه «مسائل» کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ترکیب موسسات سه‌گانه زیر مجموعه معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تاسیس یک موسسه فراگیر، اشاره کرد: هدف وزارتخانه از ادغام موسسات ارائه خدمات بهتر به اهل فرهنگ است. بنابراین با توجه به اهمیت این موسسه در جریان‌های فرهنگی ایران، همه برنامه‌ها به صورتی هدفمند پیگیری می‌شود.

دهقانکار در ادامه از تشکیل سامانه نقد کتاب خبر داد و گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در خصوص راه‌اندازی کرسی‌های آزاداندیشی و بیان تفکر و نظرات و ایده‌های متفاوت ما علاوه بر اینکه در سرای اهل قلم در حال بازنگری اساسی موضوعات سرای اهل قلم و نشست‌های معمول این مجموعه هستیم، همچنین در حال راه اندازی سامانه ای هستیم با عنوان «سامانه نقد کتاب».

مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران اضافه کرد: هم‌اکنون وضعیت کاغذ در بازار چندان به سامان نیست. شرایط کرونایی نیز ایجاب می‌کند که ما بستر فضای مجازی و نشر الکترونیک را بیشتر جدی بگیریم. به همین دلیل ما مشغول راه اندازی این سامانه هستیم تا فصلنامه‌های مخصوص نقد را هم شامل بشود. فرآیند مطالعه و طراحی این سامانه در حال انجام است و انشاالله به زودی از این سامانه رونمایی خواهد شد.آرشیو اخبار فرهنگی سرویس خبری اقطاع نیوزسامانه نقد کتاب راه‌اندازی می‌شود/خبرنگار هم بشیر است هم منذر – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.