قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
پیش بینی بارندگی شدید در چهارمحال و بختیاری - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سامانه بارشی از جمعه تا دوشنبه آینده در استان بوشهر فعال است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


سامانه بارشی از جمعه تا دوشنبه آینده در استان بوشهر فعال است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

پیام مساعدی در گفت‌وگو با اقطاع نیوز اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد از امروز شاهد ورود سامانه ناپایدار جو به استان و تداوم فعالیت آن طی روزهای جمعه تا دوشنبه هفته آینده خواهیم بود.

وی اضافه کرد: با فعالیت این سامانه به تناوب افزایش ابر، وزش بادهای نسبتاً شدید تا شدید، وقوع بارش باران، گاهی رگبار باران همراه با رعدوبرق و در مناطق مستعد بارش تگرگ از پدیده‌های غالب در سطح استان خواهد بود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر خاطرنشان کرد: پیش بینی می‌شود طی این مدت خلیج فارس نیز به تناوب مواج و متلاطم باشد.

وی ادامه داد: طی ساعات آینده آسمان استان نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد، طی ساعاتی بارش باران، گاهی رگبار باران همراه با رعدوبرق و در مناطق مستعد احتمال ریزش تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

مساعدی افزود: جهت وزش باد غالباً جنوب شرقی تا جنوب غربی گاهی شمال شرقی با سرعت ۱۴ تا ۳۸ و در ساعاتی بیش از ۴۶ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج ۹۰ تا ۱۵۰ گاهی ۱۸۰ سانتیمتر خواهد بود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزسامانه بارشی از جمعه تا دوشنبه آینده در استان بوشهر فعال است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.