قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
ساماندهی کودکان کار در لرستان نیازمند اقدامات جدی و موثر است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

ساماندهی کودکان کار در لرستان نیازمند اقدامات جدی و موثر است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ساماندهی کودکان کار در لرستان نیازمند اقدامات جدی و موثر است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، محمد رزم امروز سه شنبه در دیدار با مدیر کل و معاونین بهزیستی، ضمن گرامی‌داشت هفته قوه‌قضاییه، اظهار کرد: مردم از مراجعه به مراجع قضائی هراسی نداشته باشند، چرا که حفظ کرامت انسانی و حقوق شهروندان و به عبارتی مردم داری و مردم مداری از اولویت‌های مهم مجموعه دادگستری استان است.

وی خاطرنشان کرد: مبارزه با مفاسد اقتصادی از سیاست‌های راهبردی دستگاه قضائی استان است، ضمن اینکه حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری مشروع برای کاهش و مهار نرخ بیکاری از دیگر اهداف این نهاد است.

رئیس کل دادگستری لرستان با تاکید بر ورود و تقویت جدی بخش خصوصی جهت ایجاد اشتغال برای جوانان استان، بیان داشت: ۳۰ کمیته راهبردی در دادگستری استان از جمله کمیته رسیدگی به پرونده‌های معوقه و مسن بمنظور تحقق اهداف مجموعه قضائی تشکیل شده است.

رزم با اشاره به ارتباط دادگستری استان با بهزیستی تصریح کرد: این همکاری و تعامل بیشتر در زمینه پیشگیری از وقوع جرم است، همچنان‌که تاکنون اقدامات و جلسات بسیاری توسط معاونین این دو مجموعه در جهت پیشگیری و کاهش وقوع جرم برگزار شده است.

وی، طلاق را یک آسیب اجتماعی خواند و بر تقویت مشاوره قبل از طلاق تاکید و خاطرنشان کرد: انجام مشاوره‌های قبل و حین ازدواج نیز توسط بهزیستی می‌تواند در کاهش آمار طلاق مؤثر واقع شود.

رئیس کل دادگستری لرستان بر ساماندهی کودکان کار در استان تاکید کرد و گفت: این موضوع چندین سال است که در جلسات مطرح می‌شود، با این وجود بایستی اقدامات جدی و موثرتری صورت پذیرد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزساماندهی کودکان کار در لرستان نیازمند اقدامات جدی و موثر است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.