قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
بانک اطلاعات زمین‌خواران حرفه ای در یزد تشکیل می‌شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سازش ۷۶ درصد پرونده های شوراهای حل اختلاف ویژه زندانیان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


سازش ۷۶ درصد پرونده های شوراهای حل اختلاف ویژه زندانیان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، محمدرضا حداد با بیان اینکه شش شعبه شوراهای ویژه زندان در زندان های سراسر استان فعال است، اظهار داشت: با همکاری این شعب در ۹ ماه سال جاری، ۵۳۹ نفر از افراد زندانی نیز آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.

وی، یکی از بارزترین نمادهای صلح و سازش را مربوط به شوراهای حل اختلاف ویژه زندان دانست و تصریح کرد: حمایت و تلاش همه جانبه این شعب، منجر به کاهش اطاله دادرسی، سرعت بخشی در رسیدگی، کاهش جمعیت کیفری و حبس زدایی در داخل زندان می شود.

حداد، یکی از برنامه ها و سیاست های دستگاه قضایی را کاهش آمار و پایش زندانیان جرایم مالی غیرعمد ذکر کرد و اظهار داشت: ضروری است برای تحقق این امر مهم از طریق مذاکره و میانجی‌گری تلاش مضاعف برای صلح و سازش صورت گیرد.

حداد افزود: تلاش در مسیر صلح و سازش، تلاشی مأجور درگاه الهی است که رضایت مردم را در پی دارد و هم در بسیاری از موارد، فردی را از بند زندان رهانیده و به آغوش خانواده باز می گرداند.

وی از همت و تلاش اعضا و کارکنان شوراهای حل اختلاف مستقر در زندان ها و بازداشتگاه های سراسر استان که در راستای حل و فصل امور زندانیان و آزادی آنها تلاش می کنند، قدردانی کرد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزسازش ۷۶ درصد پرونده های شوراهای حل اختلاف ویژه زندانیان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.