قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
دستگیری ۲۵ اراذل و اوباش در استان ایلام - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سارقان به عنف طلا وجواهرات منزل دستگیر شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


سارقان به عنف طلا وجواهرات منزل دستگیر شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، سوم دی ماه ۹۹ دو سارق غیر بومی به قصد سرقت وارد شهر بوشهر شده و برای اطمینان از خالی بودن یک منزل مسکونی آیفون آن را می‌زنند. در این منزل مسکونی خانمی جوان همراه با فرزند خردسالش حضور داشت که به علت عدم شناسایی این افراد درب را باز نمی‌کند.

سارقان با تصور اینکه منزل خالی از سکنه است از دیوار وارد خانه شده و پس از باز کردن درب ساختمان با ابزار مخصوص، وارد خانه شده و با مشاهده خانم جوان، پس از بستن دست و پایش طلا و جواهرات وی را سرقت می‌کنند.

با توجه به اینکه عمل پلید سارقان ضربه روحی و روانی عمیقی به اعضای این خانواده به خصوص خانم جوان و فرزندش وارد آورده بود، سردار خلیل واعظی فرمانده انتظامی استان به محض اطلاع از وقوع و نحوه سرقت، با تماس تلفنی ضمن دلداری و دلجویی به این خانم و خانواده ایشان، قول پیگیری ویژه و دستگیری سارقان در کمترین زمان ممکن را می‌دهد.

کارآگاهان پلیس آگاهی به صورت ویژه به این موضوع رسیدگی، پس از رصد اطلاعاتی و اقدامات فنی و شناسایی متهمان در یکی از استان‌های کشور، آنها را دستگیر، طلا و جواهرات به سرقت رفته کشف و به این خانواده تحویل داد شد.

هر دو سارق پس از دستگیری، اعتراف وبا تکمیل تحقیقات، در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزسارقان به عنف طلا وجواهرات منزل دستگیر شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.