قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
ساخت مخزن ۵۰۰۰ مترمکعبی ذخیره آب در سرخه

ساخت مخزن ۵۰۰۰ مترمکعبی ذخیره آب در سرخه – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ساخت مخزن ۵۰۰۰ مترمکعبی ذخیره آب در سرخه

علی‌محمد مؤیدی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اقطاع نیوز در سرخه اظهار کرد: برنامه‌های متعددی امسال به مناسبت هفته دولت در سرخه اجرا شد که گل‌باران قبور پاک شهدا آغازگر آن بود و در طول هفته نیز افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌هایی در حوزه‌های مختلف در دستور کار قرار داشت.

 وی تصریح کرد: بازدیدی از منطقه آبگرم که مجری آن اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سرخه بود، انجام گرفت؛ همچنین در محله کریم اهل‌بیت (ع) (محله اسلامی)، انجمن همیاران به همت گروه‌های مردم‌نهاد برگزار شد.

فرماندار شهرستان سرخه گفت: از واحد دامداری گلستان در دشت چلیم بازدید شد که بالغ بر ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای آن هزینه شده است.

مؤیدی‌زاده اضافه کرد: بازدید از مجتمع ۱۰۶ واحدی بسیجیان واقع در میدان ۹ دی و اقدامات انجام‌شده در این پروژه نیز در دستور کار قرار داشت؛ این پروژه در دهه فجر به بهره‌برداری خواهد رسید.

او افزود: مشکل برق‌رسانی، خطوط تلفن و گازرسانی به این مجتمع رفع شده و آب‌رسانی آن نیز در حال انجام بوده؛ گودبرداری آغاز شده است و در طول یک هفته، انشعابات آب متصل و برای زیرسازی آسفالت آماده خواهد شد.

فرماندار شهرستان سرخه اضافه کرد: بازدیدی از شرکت سیم و کابل نیز که در آن اصلاحاتی انجام و ظرفیت‌های آن افزایش داشته، انجام گرفت.

او با بیان اینکه ۲۹ پروژه عمرانی در هفته دولت در شهرستان سرخه افتتاح شد، اضافه کرد: مجری این پروژه‌های عمرانی، ۹ دستگاه اجرایی بودند. شرکت‌های مجری این پروژه‌های عمرانی اداره کل آبفای استان، منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان، بنیاد مسکن، جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی، دهیاری‌ها، شرکت آب منطقه‌ای، شرکت توزیع نیروی برق و شرکت شهرک‌های صنعتی بودند.

فرماندار شهرستان سرخه با اشاره به اینکه سه پروژه اقتصادی توسط بخش خصوصی در هفته دولت بیان کرد: یکی از پروژه‌های اقتصادی، تولید ورق‌های فلزی است که این پروژه اقتصادی زمینه اشتغال هشت نفر را فراهم کرد. پروژه بعدی در شرکت سیم و کابل آسیا لنت که در مسیر جاده مؤمن‌آباد قرار دارد، است که شرایط اشتغال را برای ۱۸ نفر فراهم کرد.

مؤیدی‌زاده خاطرنشان کرد: مجموع هزینه‌های که در پروژه‌های اقتصادی شده، بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان است.

فرماندار شهرستان سرخه افزود: برای مجموع پروژه‌های عمرانی که ۲۹ عدد بوده، ۵۲ میلیارد و ۹۶۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و در مجموع با پروژه‌های اقتصادی، ۸۲ میلیارد و ۹۶۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان هزینه شده است.

مؤیدی‌زاده با بیان اینکه از مهم‌ترین پروژه‌های ادارات چهار پروژه بود و می‌توان به پروژه عمرانی شهرک صنعتی اشاره کرد که اعتباری بالغ بر ۳۸ میلیارد به شهرک صنعتی اختصاص داده شده است.

او گفت: مهم‌ترین پروژه آبفای شهرستان، احداث مخزن ذخیره آب پنج هزار مترمکعبی بوده که احداث آن در تابستان سال جدید به اتمام رسید.

انتهای پیام/۷۴۰۰۱/م/
آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزساخت مخزن ۵۰۰۰ مترمکعبی ذخیره آب در سرخهنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.