قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مراکز جامع درمان اعتیاد اجتماع محور راه اندازی می‌شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

زنان مجرد می توانند فرزند به سرپرستی بگیرند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


زنان مجرد می توانند فرزند به سرپرستی بگیرند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، محمد صادق کشفی نژاد صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران اعلام‌کرد: همه افراد متقاضی فرزندخواندگی چه در داخل و چه در خارج از کشور می‌توانند فرایندهای ثبت درخواست، رسیدگی، ارجاع، معرفی کودک و پیگیری‌های لازم را به شکل الکترونیکی دنبال کنند.

وی با بیان اینکه سطح سواد خانواده یکی از اولویت‌های مهم در واگذاری فرزند به آنهاست گفت: اولویت اول واگذاری فرزند با خانواده‌های فاقد فرزند است. همچنین خانم‌های مجرد می‌توانند درخواست خود را به عنوان اولویت دوم در پذیرش فرزند ثبت نمایند.

کشفی نژاد ادامه داد: اولویت سوم با خانواده‌های دارای فرزند است که پس از تقاضا درخواستشان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی گفت: در حال حاضر مشکلی در فرایند فرزندخواندگی در کشور وجود ندارد و فرزند خواندگی طبق روال مرسوم انجام می‌شود اما تا حد امکان روندهای اداری آن به صورت غیر حضوری است.

مدیرکل بهزیستی فارس همچنین بیان کرد: استان فارس در ۹ ماهه اول سال ۹۹، تعداد ۷۸ فرزند را به خانواده‌های متقاضیان واگذار نموده است که از این تعداد ۴۴ فرزند دختر، ۳۴ فرزند پسر و ۳ فرزند هم به صورت امین موقت می‌باشند که به فرزندخواندگی سپرده شده‌اند.

وی افزود: تعداد ۳۴۰ متقاضی تا ابتدای سال ۹۹ در نوبت فرزندخواندگی قرار دارند.

کشفی نژاد یادآوری کرد: متقاضیان می‌توانند با توجه به راه اندازی سامانه فرزندخواندگی از اردیبهشت ماه سال جاری، درخواست خود را ثبت کرده و فرایند را طبق تاریخ تقاضای خود تا مرحله نهایی به اتمام برسانند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوززنان مجرد می توانند فرزند به سرپرستی بگیرند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.