قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

رکورد موارد فوت‌شدگان کرونایی در ایذه شکسته شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


رکورد موارد فوت‌شدگان کرونایی در ایذه شکسته شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

امرالله اورکی در گفت‌وگو با اقطاع نیوز عنوان کرد: موارد بستری بیماران کرونایی در فروردین‌ماه امسال نسبت به ماه‌های گذشته، تصاعدی و افزایشی بوده است.

وی تصریح کرد: همچنین موارد فوت‌شدگان کرونایی در فروردین‌ماه سال جاری در ایذه افزایش داشته و با توجه به اینکه تنها ۱۹ روز از این ماه گذشته است، رکورد مرگ‌ومیر کرونایی در فروردین نسبت به ماه‌های گذشته شکسته شد.

اورکی تأکید کرد: از مردم انتظار می‌رود که از درمان خانگی پرهیز کنند و در صورت داشتن علائم کووید -۱۹، به طور سریع به مراکز درمانی مراجعه کنند زیرا که درمان خانگی در همه جای دنیا با شکست مواجه شده است.

وی بیان کرد: با توجه به شرایط بحران و افزایش تعداد مراجعه‌کنندگان، مجبور شدیم که بخش سوم کووید -۱۹ را با ظرفیت ۲۵ تخت راه‌اندازی کنیم.

رئیس بیمارستان شهدای ایذه تأکید کرد: با توجه به اینکه شهرستان ایذه در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد و بیمارستان شهدای ایذه تنها بیمارستان شهرستان است، از مردم خواهش می‌شود که در خصوص خدمات‌رسانی و امکانات صبر و حوصله به خرج دهند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزرکورد موارد فوت‌شدگان کرونایی در ایذه شکسته شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.