قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
چادرملو منطقه جدید صنعتی ایجاد می‌کند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

رکورد تولید کنسانتره سنگ‌آهن و شمش فولادی شکسته شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


رکورد تولید کنسانتره سنگ‌آهن و شمش فولادی شکسته شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

ناصر تقی‌زاده در گفتگو با اقطاع نیوز اظهار داشت: در آبان‌ماه گذشته با تولید بیش از یک میلیون و ۱۰۴ هزار و ۵۰۰ تن کنسانتره در مجتمع معدنی چادرملو، میزان تولید این محصول از مرز ۷،۵ میلیون تن در هشت ماهه امسال گذشت.

وی بیان کرد: این برای دومین بار در سال جاری است که رکود تولید کنسانتره سنگ آهن در چادرملو شکسته می شود.

تقی زاده عنوان کرد: این میزان تولید نسبت به مهر ماه امسال از ۱۷.۵ درصد و نسبت به برنامه پیش بینی شده از ۲۲.۳۹ درصد رشد برخوردار بوده به نحوی که میزان تولید در مهرماه به ۹۴۵ هزار و ۵۰۰ تن کنسانتره رسید.

مدیرعامل مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو یادآور شد: فولاد سازی چادرملو نیز در آبان ماه امسال با تولید بیش از ۹۴ هزار ۳۸۶ تن شمش فولادی رسید که این میزان ۱۰ هزار و ۳۸۶ تن بیش از برنامه پیش‌بینی شده است.

وی عنوان کرد: این موفقیت‌ها نتیجه تلاش و ممارست همراهان جبهه تولید و صنعت، اعم از مدیران، پیمانکاران، نیروهای فنی، خدماتی، پشتیبانی، بهره برداری، کارگران و کارمندان خطوط استخراج و تولید کنسانتره و شمش فولاد، در مجتمع های معدنی و صنعتی چادرملو و حاصل همدلی و پشتکار و توان مضاعف همه آنها بوده است.

تقی زاده از تمام کارکنان تلاشگر چادرملو تقدیر کرد و گفت: بی شک پاداش واقعی این خدمات بی شائبه آن هم در بدترین شرایط بحرانی ناشی از فراگیر شدن ویروس کرونا و نیز تحریم های ظالمانه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، نزد خداوند منان محفوظ بوده و بنده نیز حسب برنامه های انگیزه بخش و تشویقی وعده داده شده، به تکلیف خود عمل خواهم کرد و امیدوارم این روحیه مجاهدت در ارتقای تولید و توسعه اقتصادی میهن اسلامی در سایر واحدهای شرکت نیز مشاهده شود و تداوم یابد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزرکورد تولید کنسانتره سنگ‌آهن و شمش فولادی شکسته شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.