قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
روی یک غفلت گل خوردیم/ داور شجاعانه قضاوت کرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

روی یک غفلت گل خوردیم/ داور شجاعانه قضاوت کرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


روی یک غفلت گل خوردیم/ داور شجاعانه قضاوت کرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، محمد سعید اخباری مربی ماشین سازی امشب در نشست خبری بعد از بازی ماشین سازی و ذوب آهن حضور یافت و درخصوص این دیدار با رسانه‌ها به گفتگو پرداخت. وحید بیاتلو سرمربی ماشین سازی به دلیل محرومیت در این نشست حضور نیافت.

اخباری با بیان اینکه امروز روی یک اشتباه گل تساوی را دریافت کردیم، افزود: از فردا بیشتر وقت می‌گذاریم و کار می‌کنیم تا این اشتباهات از بین رود.

مربی ماشین سازی با اشاره به اینکه با این بضاعت تیم خوبی جمع شده و در آینده بهتر می‌شود، افزود: روی یک غفلت گل تساوی را دریافت کردیم ولی نفرات جوانی در تیم ما حضور دارند و بیش از ۸۰ درصد ترکیب تیم نیز جدید است و از جوانان جویای نام تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه شناخت خوبی روی ذوب آهن داشتیم، گفت: در فوتبال وقتی یک تیم گل می‌خورد، همه مقصرند و وقتی گل می‌زند همه مشارکت دارند.

اخباری با اشاره به اینکه طبق برنامه ریزی و استراتژی روی نقاط ضعف حریف به خوبی کار کرده بودیم، گفت: این بازی یکطرفه بود و ذوب‌آهن فرصتی نداشت و این بزرگی بچه‌های ما بود که خودشان را به حریف تحمیل کردند.

مربی ماشین سازی سپس در خصوص اخراج زودهنگام بازیکن ذوب آهن با تاکید بر اینکه داور عملکرد شجاعانه ای داشت، افزود: در بازی‌هایی که تیم مقابل از ابتدای بازی ۱۰ نفره می‌شود، لایه‌های دفاعی را تشکیل داده و در این شرایط سخت می‌توان به آن گل زد. امروز یک داوری عالی دیدیم.

اخباری با بیان اینکه به اتفاقی که دلخواهمان بود رسیدیم، گفت: خط دفاعی ما ضعفی نداشت. بازیکنان ما در این بازی جانانه جنگیدند.

اخباری در خصوص برگزاری بدون تماشاگر بازی‌های لیگ برتر نیز گفت: امیدوارم بیماری کرونا زود تمام شود، چون دوست داشتیم مردم را در ورزشگاه ببینیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزروی یک غفلت گل خوردیم/ داور شجاعانه قضاوت کرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.