قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
احصاءاموال قابل واگذاری دستگاه ها تاخردادماه انجام شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

رونق گردشگری سبب توسعه استان می شود/اجرای۹طرح گردشگردی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


رونق گردشگری سبب توسعه استان می شود/اجرای۹طرح گردشگردی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حسین کلانتری بعدازظهر سه شنبه در نشست کارگروه آموزش، پژوهش و فناوری استان افزود: حوزه‌هایی مانند نفت و گاز، پتروشیمی، گیاهان دارویی و طرح‌های گلخانه‌ای می‌تواند منجر به توسعه استان شود.

وی با بیان اینکه برای اجرای ۹ طرح جهش تولید حوزه گردشگری، با سازمان برنامه و بودجه قرار داد منعقد کردیم، گفت: سازمان برنامه و بودجه باید بر اجرای مصوبات این کارگروه نظارت داشته باشد.

استاندار بر پیشرفت همه جانبه استان بر مبنای کار علمی و پژوهشی تاکید کرد و گفت: نیروهای عملی و اجرایی خوبی در استان داریم که با تعامل ایجاد شده می‌توانیم گام بلندی برای توسعه استان برداریم.

کلانتری افزود: در استان ۱۳ طرح نیمه تمام در حوزه پژوهش احمد وجود دارد و ما باید تلاش کنیم که پژوهش‌ها و رساله‌های دانشجویی عرصه اجرا داشته و در کتابخانه ها خاک نخورند.

وی اظهار داشت: طرح‌های پژوهشی در استان باید متناسب با دغدغه‌های توسعه‌ای تدوین شده و تغییر و پیشرفت کارها را به دنبال داشته باشد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزرونق گردشگری سبب توسعه استان می شود/اجرای۹طرح گردشگردی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.