خانه | سایر استان ها | آذربایجان شرقی | روند دفن فوت شدگان کرونایی رضایت بخش است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #آذربایجان شرقی
روند دفن فوت شدگان کرونایی رضایت بخش است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

روند دفن فوت شدگان کرونایی رضایت بخش است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #آذربایجان شرقی


به گزارش اقطاع نیوز و به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، شهرام دبیری در حاشیه بازدید از مراحل کفن و دفن فوت شدگان ناشی از بیماری کرونا ویروس در وادی رحمت تبریز ضمن بیان مطلب فوق گفت: تمامی مراحل شرعی و اسلامی کفن و دفن درگذشتگان بیماری کرونا بصورت دقیق اجرا می‌شود.

دبیری خاطر نشان کرد: سازمان آرامستان های شهرداری تبریز نیز پا به پای دیگر واحدهای شهرداری بصورت کامل پای کار است و تمام ظرفیت و تلاش خود را برای آرامش خاطر و تسلی بازماندگان فوتی‌ها بکار گرفته است.

او با تاکید بر اینکه تدابیر لازم برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در مجموعه آرامستان های شهرداری تبریز اتخاذ شده است گفت: پرسنل زحمتکش این بخش با لباس ویژه و تجهیزات کامل، مراحل تغسیل و کفن و دفن را بر اساس مقررات شرعی و دستورالعمل‌های بهداشتی ابلاغ شده اجرا می‌کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در ادامه ضمن تشکر از خدمات پرسنل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز ادامه داد: در این شرایط، همکاران سازمان آرامستان ها شامل غسالان، غساله ها، کارگران تدفین و سایر پرسنل سازمان در ایام عید نیز تا عصر مشغول تدفین متوفیان کرونا هستند که جا دارد از زحمات آنان تقدیر و تشکر نمایم.

این مقام مسئول در پایان با اشاره به اینکه حضور در وادی رحمت برای مراسم تشییع و تدفین متوفیان اجتناب ناپذیر است تاکید کرد: به غیر از بستگان درجه یک تجمع افراد در مراسم تشییع و تدفین غیرضروری است و خانواده‌ها برای حفظ سلامت بازماندگان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.اقطاع نیوز

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.