خانه | سایر استان ها | مرکزی | روز قدس نماد وحدت جهان اسلام درحمایت از ملت فلسطین است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان
روز قدس نماد وحدت جهان اسلام درحمایت از ملت فلسطین است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

روز قدس نماد وحدت جهان اسلام درحمایت از ملت فلسطین است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، در پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مرکزی به مناسبت روز جهانی قدس آمده است؛ <<روز قدس میراث گران بهای معمار کبیر انقلاب اسلامی جهت پیوند مسلمانان و دولت‌های اسلامی برای کوتاه کردن دست رژیم اشغالگر اسرائیل و پشتیبانان او از اولین قبله مسلمانان جهان است.

تدبیر حکیم فرزانه انقلاب در نامگذاری این روز تحت عنوان روز قدس باعث شد که مسئله فلسطین به عنوان مهمترین مسئله جهان اسلام هیچگاه به ورطه فراموشی کشیده نشود و مبارزه با رژیم اشغالگر قدس از محدوده کشورهای اسلامی به تمام جهان گسترش یابد.

حال که ۴۱ سال از نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس می‌گذرد، این روز بزرگ به نمادی عظیم و جهانی برای مبارزه با استکبارستیزی بدل شده است. مردم مسلمان جهان هر ساله در روز قدس فریاد مظلومیت ملت مظلوم فلسطین را به گوش جهانیان رسانده و پشتیبانی خود را از آنان یادآوری می‌کنند و بدون تردید مقاومت و حمایت تمام عیار امت اسلامی از انتفاضه رمز اصلی پیروزی ملت مسلمان فلسطین بر رژیم غاصب صهیونیستی است.

ملت آزاده ایران اسلامی و استان مرکزی امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی با شیوه‌های مختلف روز جهانی قدس را گرامی خواهند داشت و استوارتر از سال‌های گذشته فریاد مظلومیت ملت آزاده و سرافراز فلسطین را به گوش جهانیان خواهند رساند.

بیانات مقام معظم رهبری در روز قدس ترسیم کننده نقشه راه و چراغ راه دیگری در راه وحدت جهان اسلام و مبارزه با رژیم اشغالگر قدس و استکبار جهانی و عمال عبری و عربی آنها و احقاق حقوق ملت مظلوم فلسطین و آزادی قدس شریف خواهد بود.

امید است به برکت وحدت و انسجام مسلمانان و آزادی خواهان جهان زمینه برای پیروزی اسلام و مسلمانان و نابودی اشغالگران فراهم شود و در سایه قدرت و عنایات الهی و توجهات حضرت ولیعصر (عج) و مجاهدت ملت بزرگ فلسطین و حمایت جوانان غیرتمند دنیای اسلام شاهد پیروزی اسلام و نابودی استکبار و صهیونیزم باشد.

روز قدس نماد وحدت جهان اسلام درحمایت از ملت فلسطین است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۲۲ ۱۱:۳۵:۳۶

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.