خانه | سایر استان ها | فارس | روز قدس جریان طوفنده در جهت نابودی اسرائیل است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان
بیانیه سپاه استان البرز به‌مناسبت روز جهانی قدس - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

روز قدس جریان طوفنده در جهت نابودی اسرائیل است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش
اقطاع نیوز، حجت
الاسلام علی حسین زاده در خطبه‌های نماز جمعه لامرد با اشاره به اینکه عملیات غرور آفرین بیت
المقدس و حماسه فتح خرمشهر در خرداد ماه سال ۱۳۶۱ نقطه عطفی در سرنوشت هشت ساله جنگ تحمیلی بود، گفت: اینکه امام راحل فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد، باید در تمام لحظات زندگی فکر خدای متعال باشیم و فکر نکنیم ما کاره‌ای هستیم و ما یک وسیله‌ای بیش نیستیم.

وی با اشاره به روز جهانی قدس نیز تصریح کرد: روز قدس روز جهانی اسلام است، و این روز یک جریان
طوفنده
ای است که اسرائیل را نابود خواهد کرد.

حسین زاده با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: همه بدانند در قبال رژیم صهیونیستی هیچ راهکاری غیر از جهاد، برای امت اسلامی وجود ندارد که این یک راهبرد و تاکتیک است، اینها ذاتاً متجاوزند و بر پایه زورگویی و قصاوت قلب کارشان را به پیش می‌برند.

او گفت: امروز وجود اسرائیل از لحاظ اسلامی، انسانی، اقتصادی، امنیتی و از لحاظ سیاسی یک خطر بزرگ برای ملت‌ها و کشورهای منطقه است.

حجت الاسلام حسین زاده خاطرنشان کرد: اسرائیل رؤیای نیل تا فرات را داشت، اما امروز برای امنیت خود دور تا دور خود را دیوار کشیده تا مورد حجوم نیروهای جهادی و حزب الله قرار نگیرد، و این غده سرطانی (رژیم جعلی و کودک کش اسرائیل) هر روز ضعیف‌تر و شکننده‌تر خواهد شد و نماز را در قدس خواهیم خواند.

وی گفت: این اولین روز قدسی ست که بدون حضور سردار مقاومت، حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود، و درست است که سردار سلیمانی وجود ندارد اما تفکر و مکتب نجات بخش او هست.

امام جمعه لامرد تصریح کرد: شهید حاج قاسم عزیز، راهبرد دفاع را به راهبرد حجوم تبدیل کرد، و مقاومت اسلامی را از راهبرد پرتاب سنگ به پرتاب موشک سوق داد، او سرباز ولایت بود، و راهبرد مبارزه بجای مذاکره را سیاست اصلی مقاومت، و یک الگوی در سراسر منطقه کرد.

وی در همین زمینه افزود: طرح‌های شهید سلیمانی بود که افسانه شکست ناپذیری صهیونیزم باطل شد و رنگ نابودی اسرائیل پلید به صدا درامد، و ما با حاج قاسم و امام حاج قاسم عهد می‌بندیم که بر سر مسئله فلسطین با هیچ احدالناسی مذاکره و معامله‌ای نخواهیم کرد.

خطیب جمعه لامرد گریزی به مسائل شهرستان زد و گفت: در شهرستان لامرد از لحاظ منابع انسانی، و موقعیت ژئوپلتیکی در بهترین نقطه از خلیج فارس قرار گرفته ایم و به عنوان یک پدافند غیرعامل که از سواحل دفاع کند قرار گرفته ایم و ازحیث منابع غنی هستیم و در افق ۱۴۱۴ یک افق مطلوبی خواهیم داشت.

وی به شناخت دستگاه امامت جمعه اشاره‌ای کرد و گفت: اگر تذکری داده می‌شود وظیفه امام جمعه است و مسئله مطالبه گری به جد پشت این تریبون ادامه خواهد داشت و ما از حرفمان کوتاه نخواهیم امد.

حجت الاسلام حسین زاده تاکید کرد: مگر می‌شود فرهنگ را درست کرد و زیر ساخت‌های آن اماده نباشد، و ما بعضی از معضلات را می‌بینیم که از لحاظ سخت افزاری مشکل دارد و باید آن را اصلاح کرد.

وی تصریح کرد: وقتی یک تریبون نمازجمعه می‌تواند مردم را به نمازجمعه جذب کند که اثر آن در اجتماع دیده شود، و باید به ان توجه کرد.

او گفت: من امروز نگران خودم نیستم، من نگران جوانی هستم که بیکار است و یا وقت ازدواجش رسیده اما در موقعیت مالی بدی هست، چه فرقی می‌کند با فرزند من، مگر فرزند من خونش رنگین‌تر است.

راهپیمایی روز جهانی قدس در لامرد، به دلیل محدودیت‌های ناشی از ویروس منحوس کرونا برگزار نشد، اما نمازگزاران در پایان دو نماز قعطنامه روز قدس را قرائت و در پایان هر بند با ندای رثای توحیدی الله اکبر خامنه ای رهبر آن را تأیید کردند.

روز قدس جریان طوفنده در جهت نابودی اسرائیل است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۲۲ ۱۵:۳۶:۱۹

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.