خانه | سایر استان ها | اصفهان | روز قدس از ابتکارات امام در راستای بیداری اسلامی بود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان
blank

روز قدس از ابتکارات امام در راستای بیداری اسلامی بود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


به گزارش اقطاع نیوز، حجت الاسلام محمدتقی کرامتی پیش از ظهر جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: وضعیت گلپایگان سفید اعلام شده اما شرایط در شهرستان شکننده است چراکه به دلیل مهاجر پذیر بودن ممکن است شرایط تغییر کند و مساجد شهرستان نیز بازگشایی نشده است.

وی گفت: سیاست جمهوری اسلامی نفی و مبارزه تمام عیار با رژیم صهیونیستی است بنابراین هیچ گاه روز قدس تعطیل بردار نیست، امسال برای سلامتی مردم و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به مناسبت روز قدس مقام معظم رهبری به صورت مستقیم به ایراد سخنرانی پرداختند.

امام جمعه گلپایگان تصریح کرد: روز قدس از ابتکارات امام در جهت بیداری اسلامی بود که نشان می‌دهد ایشان آگاهانه مسائل سیاسی را درک می‌کرد و تدابیر لازم را می‌اندیشید.

وی ابراز داشت: در شرایطی که رژیم صهیونیستی و قدرت‌های انگلیس و آمریکا به دنبال فراموشی و به حاشیه بردن موضوع فلسطین بودند اما امام با درک حساسیت آن را از حاشیه بیرون راند که یعنی مسئله فلسطین قومیتی و جغرافیایی نیست بلکه اسلامی و قبله اول مسلمین و مقدس‌ترین مکان است.

حجت الاسلام کرامتی افزود: مبارزه با رژیم صهیونیستی باید جز برنامه‌های اصلی ما قرار بگیرد و به هیچ وجه تعطیل بردار نیست، قدرت‌های استکباری در مقاطعی برای تعطیلی روز قدس تلاش داشتند اما به عنوان یک مسئله پویا همچنان مورد توجه است و به زودی شاهد نابودی رژیم صهیونیستی و آزادی قدس شریف خواهیم بود.

 


روز قدس از ابتکارات امام در راستای بیداری اسلامی بود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۲۲ ۱۵:۳۰:۲۲

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.