خانه | سایر استان ها | زنجان | روزقدس نمادمقاومت همه آزادی خواهان جهان علیه رژیم صهیونیستی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان
روز قدس نماد خروش مسلمانان در حمایت از آرمان ملت مظلوم فلسطین است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

روزقدس نمادمقاومت همه آزادی خواهان جهان علیه رژیم صهیونیستی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

فتح الله حقیقی در گفتگو با اقطاع نیوز به روز جهانی قدس اشاره کرد و گفت: آمریکا و صهیونیسم مردم مظلوم فلسطین باید بدانند به دلیل کرونا مسلمان جهان به خصوص مردم ایران از منویات امام راحل و مقام معظم رهبری دست نمی کشند و همیشه پشت مردم فلسطین هستند.

حقیقی با بیان اینکه روز جهانی قدس، روز اتحاد امت اسلامی علیه سیاست‌های ظالمانه و تفرقه افکنانه آمریکا و اسرائیل است، گفت: امروز فلسطین مسئله تمام دنیای اسلام شده است و روز قدس روز حمایت همه ملت های آزادی خواه دنیا از مردم مظلوم فلسطین و ستمدیده است.

وی با تاکید بر اینکه دنیای استکبار و رژیم صهیونیستی از اتحاد جهان اسلام وحشت دارند، ایجاد تفرقه و دشمنی بین ملت ها و کشورهای مسلمان را در راستای تلاش آمریکا برای ایجاد فضای امن برای اسرائیل عنوان کرد و گفت: روز قدس فرصتی ارشمند و تاثیر برای اتحاد امت اسلامی است و باید از این فرصت نهایت استفاده و بهره انجام شود.

استاندار زنجان، با بیان اینکه روز قدس روز حیات اسلام است، گفت: بیت المقدس قبله نخست مسلمین جهان است و برای مسلمانان قداست دارد.

حقیقی با بیان اینکه موفقیت و استمرار نظام جمهوری اسلامی در دنیای اسلام سایه وحدت انداخته است، ابراز کرد: دشمن از این اتحاد و همبستگی در هراس است.

وی افزود: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس و دفاع از آرمان فلسطین نامگذاری شده است و این ابتکار امام راحل بی‌نظیر و فوق‌العاده بود.

استاندار زنجان، ابراز کرد: ابتکار با بصیرت و مدبرانه امام راحل در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس، باعث شد بیت المقدس برای همیشه در تاریخ ماندگار باشد و فراموش نشود.

حقیقی با بیان اینکه روز قدس میراث ارزشمند امام راحل است، تصریح کرد: این روز نماد مقاومت همه آزادی خواهان جهان علیه رژیم صهیونیستی است.

وی مسئله فلسطین را اولویت اساسی و بنیادین جهان اسلام عنوان کرد و با نکوهش تلاش های برخی از دولت های عربی منطقه برای خارج کردن آرمان فلسطین از اولویت جهان اسلام، گفت: با وجود همه توطئه ها و تلاش های سران خیانتکار برخی دولت های عربی برای خارج کردن فلسطین از اولویت جهان اسلام، امروز مسئله فلسطین پیش از پیش موردتوجه ملت های مسلمان جهان است.

روزقدس نمادمقاومت همه آزادی خواهان جهان علیه رژیم صهیونیستی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۲۲ ۱۳:۱۱:۲۳

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.