قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
راهکارهای رفع موانع واحدهای تولیدی کرمان بررسی می‌شود

رفع نابسامانی‌های بازار، انتظار بحق مردم است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


رفع نابسامانی‌های بازار، انتظار بحق مردم است

به گزارش اقطاع نیوز، یدالله موحد روز چهارشنبه در دیدار مدیرکل مدیریت عملکرد و سلامت اداری سازمان تعزیرات حکومتی کشور با بیان اینکه در صورت تحقق اراده جمعی و بر مبنای هم افزایی دستگاه های ذیربط می توان بخش زیادی از مشکلات موجود در حوزه بازار را رفع کرد افزود: بی انضباطی موجود در بازار بنا به تمام دلایلی که در پشت قضیه وجود دارد، باید نظم داده شود و انتظار از نهادهای حاکمیتی و نظارتی این است که در راستای نظارت بر قیمت ها و انسجام بخشی به وضعیت کنونی بازار به صورت جدی تری ورود کنند.

وی با اشاره به این مطلب که آشفتگی های موجود در بازار در کنار وجود تورم و گرانی مردم را بیشتر آزار می دهد، خاطرنشان کرد: تفاوت و تنوع قیمت کالاهای واحد در هر یک از مغازه ها، ذهن مردم را آشفته می کند زیرا اینگونه به نظر می رسد که قیمت گذاری ها بر مبنای سلیقه شخصی تولیدکنندگان و فروشندگان و در نبود نظارت های دقیق از سوی مراجع  مربوطه انجام می شود.

نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان با تاکید بر این مطلب که سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان صمت، اصناف و سایر نهادهای مربوطه باید به وظایف نظارتی خود در حوزه بازار به صورت جامع عمل کنند، گفت: دستگاه قضایی نیز با تمام توان خود آماده حمایت و پشتیبانی های تخصصی از تیم های نظارتی است تا وضعیت بازار به وضعیت بهتر ارتقا یابد و در صورت مشاهده هرگونه اقدام در راستای اخلال در نظام اقتصادی کشور برخوردهای قانونی لازم با مسببان آن انجام خواهد داد.

موحد تاکید کرد: دستگاه قضایی کرمان آمادگی خود را برای حمایت و پشتیبانی از اقدامات تعزیرات حکومتی و ستاد تنظیم بازار این استان اعلام کرده تا خدمت به مردم به بهترین شکل ممکن انجام شود.

رییس کل دادگستری استان کرمان عنوان کرد: در حوزه مبارزه با کالای قاچاق نیز پرونده های بزرگی در این استان تشکیل شده و به نتایج خوبی نیز رسیده است و اقدامات مورد نیاز در این حوزه نیز با جدیت دنبال می شود.

مدیرکل مدیریت عملکرد و سلامت اداری سازمان تعزیرات حکومتی کشور نیز ضمن تقدیر از همراهی دستگاه قضایی استان کرمان با مجموعه تعزیرات حکومتی، گفت: در صورتی که چتر حمایتی دستگاه قضایی از تعزیرات حکومتی گسترده نباشد، این سازمان در انجام برنامه های خود موفق نخواهد بود.

محمود احمدی با اشاره به این مطلب که در وضعیت کنونی سطح انتظارات از تعزیرات حکومتی به میزان قابل توجهی افزایش داشته است، ادامه داد: سطح توقعات از سازمان تعزیرات حکومتی بیشتر از امکانات و ابزارهایی است که در اختیار این سازمان قرار دارد.

وی ضمن تاکید بر ورود حجم بالای پرونده ها به تعزیرات حکومتی در سطح کشور، عنوان کرد: در استان کرمان طی سال گذشته ۲۳ هزار پرونده به تعزیرات حکومتی وارد شده است.

مدیرکل مدیریت عملکرد و سلامت اداری سازمان تعزیرات حکومتی کشور با اشاره به انتظارات موجود برای اعمال نظارت بر بازار از سوی تعزیرات حکومتی، گفت: سازمان های صمت و علوم پزشکی در بخش های نظارتی وظیفه دارند و سازمان تعزیرات حکومتی نیز به منظور ارائه پاسخ مناسب به درخواست مردم در بعد نظارتی، اقدام به راه اندازی گشت های مشترک با سازمان های مربوطه کرده است ودر این رابطه اداره کل گشت های مشترک نیز در سازمان تعزیرات حکومتی تشکیل شده است.

احمدی اظهار داشت: اداره کل تعزیرات حکومتی استان کرمان از ادارات موفق به شمار می رود و در سال جاری نیز در جشنواره شهید رجایی موفق به کسب رتبه های برتر شده است و از این رو در تعامل با دستگاه قضایی آماده هستیم که در راستای ترمیم نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت اقدام کنیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزرفع نابسامانی‌های بازار، انتظار بحق مردم استنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.