خانه | سایر استان ها | ایلام | رفع مشکلات اقتصادی آسیب‌های اجتماعی را کاهش می‌دهد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان
تعطیلی و نیمه فعال بودن ۴۰ درصد واحدهای تولیدی استان ایلام - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

رفع مشکلات اقتصادی آسیب‌های اجتماعی را کاهش می‌دهد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، قاسم سلیمانی دشتکی در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ایلام که بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار کرد: امروز برگ برنده رویارویی با مسائل و مشکلات انسجام و همبستگی همه ارکان نظام در مسیر توسعه استان است.

وی از رفع مسائل و مشکلات اقتصادی و اجتماعی به عنوان رویکردی مهم و قوی در کاهش آسیب‌های اجتماعی یاد کرد و افزود: در مناطقی که فقر اقتصادی و معیشتی وجود دارد آسیب‌های اجتماعی نیز بالا است و البته نظام و دولت در استان یکدل و هم صدا در این زمینه برنامه ریزی کرده است تا با نگاه ویژه تری به مناطق محروم توجه کند.

استاندار ایلام اهتمام جدی دستگاه‌های درگیر در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان را در رفع معضلات مناطق محروم استان خواستار شد و یادآور شد: در برخورد با علل و عوامل این آسیب‌ها باید ریشه‌ای عمل کرد و صرفاً به اقدامات مقطعی اکتفا نکنیم.

سلیمانی دشتکی اضافه کرد: در بحث گرایش افراد به مواد مخدر بایست با جایگزین کردن عادت‌های خوب بجای عادت‌های بد در افراد تغییر رفتار پایدار ایجاد کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار جابجایی زندان ایلام شد و گفت: در فاز اول بایست با قید فوریت موضوع جابجایی زندان تا پایان تیرماه انجام شود.

استاندار ایلام ادامه داد: البته برای انجام این کار نیازمند یک اراده قوی هستیم که از دستگاه‌های درگیر در کار می‌خواهم در این زمینه اقدام کنند.

رفع مشکلات اقتصادی آسیب‌های اجتماعی را کاهش می‌دهد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۲۲ ۱۸:۵۲:۰۳

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.