قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

رعایت فاصله اجتماعی در کهگیلویه و بویراحمد کاهش یافته است/بعضی افراد با عدم رعایت پروتکل های بهداشتی فرهنگ عمومی استان را زیر سوال می برند/ بر سر حقوق شهروندان مماشات نمی کنیم/ تشدید منع تردد شبانه/ همکاری مردم رکن اصلی کنترل کرونا – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


رعایت فاصله اجتماعی در کهگیلویه و بویراحمد کاهش یافته است/بعضی افراد با عدم رعایت پروتکل های بهداشتی فرهنگ عمومی استان را زیر سوال می برند/ بر سر حقوق شهروندان مماشات نمی کنیم/ تشدید منع تردد شبانه/ همکاری مردم رکن اصلی کنترل کرونا

به گزارش اقطاع نیوز از استان کهگیلویه و بویراحمد؛حسین کلانتری در نخستین نشست ستاد استانی کرونا در سال ۱۴۰۰ با بیان اینکه گزارش رئیس دانشگاه علوم پزشکی حاوی تلخی و شیرینی هایی بود، اظهار داشت: عملکرد کادر درمان استان در حوزه افزایش نمونه گیری های هدفمند و بیماریابی مطلوب بوده است.

نماینده عالی دولت در استان تاکید کرد: پیش بینی می شود تعداد بستری ها در این هفته و هفته های آینده افزایش یابد.

کلانتری با ابراز نگرانی از اینکه بعضی از افراد به خود و بستگانشان رحم نمی کنند، گفت: برخی فرهنگ عمومی استان را زیر سوال می برند‌. 

استاندار با تاکید بر اینکه بر سر حقوق شهروندان مماشات نمی کنیم، افزود: فرمانداران در همه شهرستان ها موظفند با متخلفان با جدیت برخورد کنند.

نماینده عالی دولت در استان با تاکید بر اینکه پروتکل های بهداشتی در آرامستان ها، پایانه های مسافربری، جایگاه های سوخت، آرایشگاه ها نسبت به سایر گروه های شغلی کمتر رعایت می شود، عنوان کرد: رعایت فاصله اجتماعی در استان کاهش یافته است.

کلانتری با بیان اینکه رفت و آمدها در شهرستان های دنا و کهگیلویه نگران کننده است، اظهار داشت: ارتباطات مردم استان با خوزستان خطر آفرین است و نمونه بارز این میزان خطر شناسایی نخستین فرد مبتلا به کرونای انگلیسی در استان است که علت آن سفر فرد بیمار از خوزستان به شهرستان کهگیلویه بود.

استاندار با تاکید بر اینکه همه باید پای کار باشند، تصریح کرد: هر مدیری که کوتاهی کند به طور قطع به مدیرمافوق آن در مرکز گزارش داده می شود.

کلانتری با بیان اینکه در هیچ جایی با پرش از روی دیوار وارد قبرستان نمی شوند، گفت: انتظار می رود مردم برای بهبود شرایط مشارکت بیشتری داشته باشند.

استاندار با بیان اینکه به نسبت سایر استان ها شرایط بهتری داریم، بیان کرد: از همه ظرفیت ها استفاده کردیم.

وی با بیان اینکه کنترل برای عدم ورود خودروها به آبشار یاسوج مطلوب بود، ابراز کرد: باید از ورود افراد به محدوده آبشار جلوگیری شود.

استاندار عدم فعالیت باغات را حرکت مطلوبی دانست و گفت: اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری و هلال احمر در خصوص وظایف خود عملکرد خوبی داشتند.

کلانتری خواستار جدی گرفتن کنترل های شبانه از ساعت ۲۲ شد و افزود: تلاش کنید از مامورانی استفاده شود که به دلیل آشنا بودن با مردم در انجام ماموریت خود جدی تر برخورد کنند.

مقام ارشد اجرایی استان با اشاره به اینکه ۹۰ درصد وسعت استان را جنگل و مرتع تشکیل داده است، اظهار داشت: اساس کار همکاری مردم و در غیر این صورت کنترل این شرایط سخت است.

وی با تاکید بر اینکه زحمات کادر درمان و اعضای ستاد کرونا چند برابر سال گذشته است، عنوان کرد: باید تلاش کنیم زحمات این عزیزان به هدر نرود.

کلانتری گفت: دور همی ها کرونا را گسترش داده و مسئولان با هر خواننده و مداحی که موجب تجمع در محلی و عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی شده برخورد کنند.

وی تاکید کرد: برپایی هرگونه چادر در استان ممنوع است و با متخلفان برخورد شود.

کلانتری با اشاره به اینکه شهرستان گچساران قرمز است، اظهار داشت: فعالیت کافی شاپ ها و گیم نت ها در این شهرستان معنایی ندارد.

وی با بیان اینکه کادر درمان خسته و نیازمند استراحت هستند، گفت: انتظار می رود با رعایت پروتکل ها فرصت استراحتی به این عزیزان داده شود.

استاندار تصریح کرد: با افرادی که در برابر مصوبات ستاد کرونا مقاومت می کنند با قاطعیت برخورد شده و همگان بدانند در راستای رعایت قانون با هیچ کسی شوخی نداریم.

کلانتری خواستار برگزاری نشست اضطراری ستاد کرونا در تمامی شهرستان های استان شد.

 آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزرعایت فاصله اجتماعی در کهگیلویه و بویراحمد کاهش یافته است/بعضی افراد با عدم رعایت پروتکل های بهداشتی فرهنگ عمومی استان را زیر سوال می برند/ بر سر حقوق شهروندان مماشات نمی کنیم/ تشدید منع تردد شبانه/ همکاری مردم رکن اصلی کنترل کرونانمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.