قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تلاش در راستای ترویج ازدواج آسان یکی از ضرورت های کردستان است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

رعایت اصل بی طرفی و قانونمداری سرلوحه کار مدیران در انتخابات است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


رعایت اصل بی طرفی و قانونمداری سرلوحه کار مدیران در انتخابات است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حسین خوش اقبال بعد از ظهر امروز دوشنبه در جلسه مشترک کمیسیون تبلیغات و ستاد امنیت انتخابات استان کردستان که با محوریت برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان بیجار برگزار شد، با اشاره به سوابق درخشان این شهرستان در دفاع از آرمان‌های انقلاب و مشارکت خوب مردم در برهه‌های مختلف تاریخی کشور، از اهالی این حوزه انتخابیه خواست یک بار دیگر و این بار با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، آراء خود را به صندوق‌های رای بیاندازند.

وی اظهار کرد: از ابتدای شروع فرآیندهای انتخاباتی، عزم و اراده همه مسئولین استانداری به ویژه استاندار، بر رعایت اصل بی طرفی، قانونمداری و عدم جانبداری از هیچیک از نامزدهای انتخاباتی بوده که این امر در مرحله دوم نیز تداوم خواهد داشت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان افزود: به لطف خدا شاهد بودیم که انتخابات دور اول در سایه رعایت قانون، با کمترین مشکل سیاسی، امنیتی و یا حواشی بعد از انتخابات، برگزار شد.

خوش اقبال در ادامه از دو کاندیدای راه یافته به دور دوم انتخابات شهرستان بیجار خواست رعایت دقیق قانون و دستورالعمل‌های انتخاباتی را به دقت مدنظر قرار دهند و تلاش کنند تا در همراهی با مدیریت فضای انتخابات، توانمندی‌ها و برنامه‌های خود را معرفی و مطرح کنند.

گفتنی است شهرستان بیجار یکی از ۱۱ حوزه انتخابی در کشور است که روز جمعه ۲۱ شهریور ماه، مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در آن برگزار خواهد شد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزرعایت اصل بی طرفی و قانونمداری سرلوحه کار مدیران در انتخابات است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.