قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

رشد ۲۱ درصدی صدور سند کاداستری در مناطق روستایی استان یزد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


رشد ۲۱ درصدی صدور سند کاداستری در مناطق روستایی استان یزد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

علی کریمی در گفتگو با اقطاع نیوز اظهار داشت: سهمیه ابلاغی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان یزد در سال ۱۳۹۹ برای صدور سند مالکیت تک برگی ( کاداستری ) در مناطق روستایی و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر یک هزار و ۳۷۰ فقره در اجرای قانون ساماندهی ، عرضه و تولید مسکن هدف گذاری شده بود.

وی افزود: با تلاش همکاران کاداستر ، در سال گذشته یک هزار و ۶۶۱ سند مالکیت تک برگی ( کاداستری ) روستایی و شهری در رونق اقتصادی ، تحقق اقتصاد مقاومتی و کمک به تولید ، پشتیبانی و رفع موانع در سطح روستاها و مناطق کمتر توسعه یافته استان یزد صادر شده است.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک یزد با اشاره به اینکه هم اکنون در ۶۳ روستا و ۱۰ شهر زیر ۲۵ هزار نفر صدور سند صورت می گیرد ، اضافه کرد: در سال ۱۳۹۹ برای تعداد یک هزار و ۵۵۵ فقره پرونده در روستاها و ۸۸ فقره پرونده در شهرها ، رأی صادره شده که به ترتیب برای ۱۵۲۰ واحد مسکونی روستایی و ۱۴۱ واحد شهری سند کاداستری صادر شده است.

کریمی خاطرنشان کرد: بیشترین سند صادر شده در مناطق روستایی با ۵۱۰ فقره مربوط به شهرستان اشکذر و در مناطق شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر ، مربوط به شهرستان خاتم با ۱۲۳ فقره بوده است.

وی تأکید کرد : اسناد مالکیت کاداستری پشتوانه‌ای محکم برای گرفتن تسهیلات بانکی و ضمانتی برای راه‌اندازی مشاغل پایدار ، توسعه اشتغال و تولید هستند که ایجاد این مشاغل سبب جلوگیری از مهاجرت ناخواسته روستاییان به شهرها و پیشگیری از حاشیه‌نشینی در اطراف شهرها و حتی مهاجرت معکوس به روستاها می‌شوند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزرشد ۲۱ درصدی صدور سند کاداستری در مناطق روستایی استان یزد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.