قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

رشد ۱۶ درصدی ایجاد اشتغال توسط کمیته امداد خراسان شمالی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


رشد ۱۶ درصدی ایجاد اشتغال توسط کمیته امداد خراسان شمالی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

مجید الهی راد در گفتگو با اقطاع نیوز با بیان اینکه ۲ هزار ۶۶۴ طرح اشتغال در ۹ ماهه امسال اجرا شده است، اظهار کرد: این عدد نسبت به سال گذشته ۱۶ درصد افزایش یافته است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی ادامه داد: در مجموع برای اجرای این طرح‌ها ۱۲۲ میلیارد تومان هزینه شده است.

وی افزود: از این تعداد طرح اشتغال ایجاد شده در استان ۲ هزار و ۶۴ طرح از حوزه تسهیلات بانک‌های عامل با اعتبار ۱۱۵ میلیارد تومان و در حوزه امدادی و هم افزایی در مجموع ۶۰۰ طرح با اعتبار ۶ میلیارد و ۱۳۱ میلیون تومان است.

الهی راد گفت: در مجموع ۲۴۶ میلیارد تومان در رابطه با اشتغال مددجویان تحت حمایت این نهاد هدف گذاری شده بود که تاکنون ۵۰ درصد آن محقق شده است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی تصریح کرد: در حوزه تسهیلات قرض الحسنه ۲۲۵ میلیارد تومان بود که ۵۲ درصد اعتبار ابلاغی به بانک‌ها جذب شده؛ در حوزه امداد نیز ۲۱ میلیارد تومان ۲۹ درصد آن جذب شده است.

وی در انتها گفت: همچنین ۴ هزار و ۳۳۹ مددجوی این نهاد طی سال ۹۹ صاحب شغل شدند که ۳۴۵ مددجو توسط بنگاه‌های کاریابی و سه هزار و ۹۹۴ نفر نیز از طریق دریافت تسهیلات اشتغال مشغول به کار شدند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزرشد ۱۶ درصدی ایجاد اشتغال توسط کمیته امداد خراسان شمالی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.