قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
رشد ۱۵۸ درصدی میزان محکومیت متخلفان در سال جاری

رشد ۱۵۸ درصدی میزان محکومیت متخلفان در سال جاری – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


رشد ۱۵۸ درصدی میزان محکومیت متخلفان در سال جاری

محسن عسکری روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار قضایی اقطاع نیوز افزود: بیشترین تخلفات امسال گرانفروشی، احتکار و کم فروشی بوده و بیشترین تعداد پرونده در استان های تهران، فارس و خراسان رضوی تشکیل شده است.

وی درباره اقدامات گشت های تعزیرات گفت: در هفت ماه تعداد ۱۴ هزار و ۸۱۷ تیم گشت مشترک اعزام و ۷۴ هزار و ۸۴ مورد بازرسی انجام شده، در حالیکه در بازه زمانی مشابه سال گذشته تعداد ۱۳ هزار و ۵۹۳ تیم گشت مشترک اعزام و ۶۷ هزار و ۹۶۴ مورد بازرسی انجام شده بود و مقایسه این آمارها بیانگر رشد ۹ درصدی اعزام گشت مشترک و انجام بازرسی‌ها است.

سرپرست اداره کل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی ادامه داد: در بازرسی‌های سال جاری تعداد ۲۲ هزار و ۲۴۷ واحد دارای تخلف شناسایی شده که این رقم در سال قبل ۲۴ هزار و ۴۴۸ واحد بوده است و مقایسه این دو آمار نشان دهنده کاهش ۹ درصدی واحدهای دارای تخلف است.

عسکری اظهار داشت: امسال ۳۴ هزار و ۷۱۳ واحد بدون تخلف در گشت های مشترک مشاهده شده در حالی که تعداد واحدهای بدون تخلف در بازه زمانی مشابه سال ۹۸ تعداد ۲۵ هزار و ۸۳۹ بوده و مقایسه این دو رقم بیانگر رشد ۳۴ درصدی واحدهای بدون تخلف است.

وی افزود: همچنین در سال جاری تعداد ۱۷ هزار و ۱۲۴ واحد با دریافت تذکر اقدام به رفع تخلف کردند در حالی که اصلاح تخلف با دریافت تذکر در سال گذشته ۱۷ هزار و ۶۷۷ مورد بوده است که مقایسه این دو آمار بیانگر کاهش سه درصدی تذکر های دریافتی در گشت‌های مشترک است.

عسکری افزود: ‌در هفت ماه گذشته تعداد سه هزار و ۲۰۳ پرونده برای متخلفان تشکیل شده، در حالیکه تعداد پرونده‌های متشکل در بازه زمانی سال گذشته سه هزار و ۲۲۹ مورد بود و مقایسه این آمارها بیانگر کاهش یک درصدی تعداد پرونده‌های تشکیل شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزرشد ۱۵۸ درصدی میزان محکومیت متخلفان در سال جارینمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.