قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
رسانه ها صدای مردم باشند/ لزوم جذب سرمایه گذار در استان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

رسانه ها صدای مردم باشند/ لزوم جذب سرمایه گذار در استان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


رسانه ها صدای مردم باشند/ لزوم جذب سرمایه گذار در استان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، مهدی روشنفکر ظهر دوشنبه در نشست با خبرنگاران، افزود: پیوندهای قدرت و ثروت نباید بر کار رسانه اثر گذاشته و بر کارکرد آن تأثیر بگذارد.

روشنفکر تصریح کرد: رسانه و اصحاب رسانه روشنگری و آگاهی بخشی را در کالبد وظایف خود دارند. رسالت و وظایف خبرنگار و معلم یک اشتراکاتی را در خود دارد و رسانه هنگامی می‌تواند حیات داشته باشد که مخاطب را در کنار خود ببیند.

روشنفکر گفت: رسانه و خبرنگار به عنوان مرامنامه باید با تحقق برخی شاخص‌ها، جنبه مردمی بودن و اعتماد را در خود داشته باشد.

روشنفکر خاطرنشان کرد: رسانه باید صدای مردم باشد و منافع مردم را بر منافع اصحاب قدرت و ثروت ترجیح دهد. معامله با اصحاب قدرت و ثروت باید در نگاه رسانه مذموم باشد.

وی با تاکید بر نقد منصفانه، ابراز داشت: در نقدها باید شاخص‌ها، حریم‌ها، شرایط جامعه و خطوط قرمز لحاظ شود. نباید نقد با توهین و افترا و بغض و نگاه شخصی همراه شود.

نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس گفت: مردم تفاوت نقد و تخریب را به درستی تشخیص می‌دهند و باید تلاش کنیم اعتماد مردم را دست ندهیم.

blank

روشنفکر در بخش دیگری از سخنانش به مشکلات موجود در کشور اشاره کرد و عنوان داشت: تمام تلاش را در دوران امانت داری بر این قرار داده که اصل و اساس را در راستای معیشت، اقتصاد و اشتغال مردم قرار دهم.

وی ابراز داشت: توسعه استان و رفع مشکلات آن باید محور فعالیت همه متولیان باشد و رسانه‌ها نیز در راستای تحقق این توسعه گام بردارند.

روشنفکر جذب سرمایه گذاری در استان را یک نیاز مهم و اساسی دانست و بیان کرد: توسعه گردشگری، رشد خدمات دهی و اشتغال روستایی نیز هدفگذاری خواهد شد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزرسانه ها صدای مردم باشند/ لزوم جذب سرمایه گذار در استان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.