قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
قدسنا گزارش می دهد:

«ردِ خون فلسطینی‌ها» روی هواپیمای صهیونیستی در نخستین پرواز به امارات+ تصویر

«ردِ خون فلسطینی‌ها» روی هواپیمای صهیونیستی در نخستین پرواز به امارات+ تصویر – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


«ردِ خون فلسطینی‌ها» روی هواپیمای صهیونیستی در نخستین پرواز به امارات+ تصویر

قدسنا گزارش می دهد:روستای الفالوجه در شمال شرقی غزه قرار داشت که در آغاز اشغال فلسطین از سوی گروهک های تروریستی صهیونیستی به طور کامل ویران شد و به جای شهرک «کریات گات» ایجاد شد.


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا)، منابع فلسطینی با انتشار تصویری از هواپیمای خطوط هوایی العال رژیم صهیونیستی که امروز در فرودگاه ابوظبی به زمین نشست و مورد استقبال سران اماراتی قرار گرفت، اعلام کردند: بر روی این هواپیما واژه «کریات گات» نوشته شده که نام شهرک صهیونیستی است که بر ویرانه های روستای فلسطینی الفالوجه بنا شده است.

این روستا در شمال شرقی غزه قرار داشت که در آغاز اشغال فلسطین از سوی گروهک های تروریستی صهیونیستی به طور کامل ویران شد و به جای شهرک «کریات گات» ایجاد شد.

حالا صهیونیست‌ها نام این شهرک صهیونیستی را که بر خون فلسطینی ها بنا شده روی هواپیمای خود گذاشته  و اماراتی ها نیز با خیانتی واضح و آشکار به فلسطین از آن استقبالی گرم به عمل آوردند.

 

البته صهیونیستها که تاریخی مملو از فریبکاری دارند در بالای نام «کریات گات» که خود بیانگر تاریخ جنایات این رژیم است، واژه «صلح» را به سه زبان عبری، عربی و انگلیسی درج کرده اند!


به گزارش قدسنا، پرواز شماره «اِل‌ وای۹۷۱» شرکت هواپیمایی رژیم صهیونیستی فرودگاه «بن‌گوریون» ظهر امروز تل‌آویو را به مقصد ابوظبی ترک کرد. بنابر آخرین گزارشها این پرواز ظهر امروز در فرودگاه ابوظبی به زمین نشست و مقامات اماراتی نیز از آن استقبال ویژه به عمل آوردند.

 

در این پرواز یک هیأت آمریکایی و  یک هیأت صهیونیستی به سرپرستی «مئیر بن‌ شبت» مشاور امنیت داخلی این رژیم حضور دارند. گفتنی هیئت آمریکایی به سرپرستی جرد کوشنر داماد و مشاور رئیس‌ جمهور آمریکا به همراه رابرت اوبرایان مشاور امنیت ملی کاخ سفید و برایان هوک رئیس گروه اقدام علیه ایران در وزارت خارجه آمریکا به امارات فرستاده شده اند.

 

استقبال اماراتی ها از این هیات آمریکایی صهیونیستی با واکنش تند گروههای فلسطینی مواجه شده و آنها امارات را خائن به ملت فلسطین، قدس و مسجدالاقصی دانسته اند.

 

 

قدسنا گزارش می دهد:«ردِ خون فلسطینی‌ها» روی هواپیمای صهیونیستی در نخستین پرواز به امارات+ تصویر 2

انتهای پیام/م.ت/

 


|
شناسه مطلب: ۳۴۵۳۸۷
توافق امارات و رژیم صهیونیستی
عادی سازی روابط با اسرائیل

محکومیت استقبال امارات از هیات آمریکایی صهیونیستی؛

بیانیه گروههای مقاومت فلسطین: امارات مهر تاییدی بر ادامه قتل و ترور فلسطینی‎ها از سوی رژیم صهیونیستی زدجنبش جهاد اسلامی: ننگ بر امارات! صهیونیستها در حال خفه کردن غزه، یهودی سازی قدس و بلعیدن کرانه باختری هستند
محکومیت استقبال امارات از هیات آمریکایی صهیونیستی؛

بیانیه گروههای مقاومت فلسطین: امارات مهر تاییدی بر ادامه قتل و ترور فلسطینی‎ها از سوی رژیم صهیونیستی زد/جنبش جهاد اسلامی: ننگ بر امارات! صهیونیستها در حال خفه کردن غزه، یهودی سازی قدس و بلعیدن کرانه باختری هستند


سخنگوی جنبش جهاد اسلامی: ننگ بر امارات که از یک هیات صهیونیستی استقبال می کند در حالی که صهیونیستها در حال خفه کردن غزه، یهودی سازی قدس و بلعیدن کرانه باختری هستند.

|

قدسنا گزارش می دهد:

کاریکاتور خبرساز این روزها در جهان عرب « 35 تُف» به جای «اِف 35» نصیب شیوخ ابوظبی شد
قدسنا گزارش می دهد:

کاریکاتور خبرساز این روزها در جهان عرب/ « ۳۵ تُف» به جای «اِف ۳۵» نصیب شیوخ ابوظبی شد


این روزها کاریکاتور «عماد حجاج» کارتونیست اردنی درباره عادی سازی روابط امارات با رژیم صهیونیستی به یکی از پرانتشارترین تصاویر در فضای مجازی جهان عرب تبدیل شده است.

|

خطیب مسجدالاقصی:

امارات هیچ اختیاری برای دخالت در امور مسجدالاقصی ندارد مسجدالاقصی از سوی خدا به مسلمانان اعطا شده است
خطیب مسجدالاقصی:

امارات هیچ اختیاری برای دخالت در امور مسجدالاقصی ندارد/ مسجدالاقصی از سوی خدا به مسلمانان اعطا شده است


شیخ عکرمه صبری تاکید کرد: امارات هیچ اختیاری درباره مسجدالاقصی ندارد که بخواهد به صهیونیست‌ها مجوزی برای حضور در مسجدالاقصی بدهد.

|

یک پایگاه خبری-تحقیقاتی متعلق به یهودیان فاش کرد؛

همکاری عمیق امارات و اسرائیل برای ساخت یک پایگاه نظامی در جزیره سقطری
یک پایگاه خبری-تحقیقاتی متعلق به یهودیان فاش کرد؛

همکاری عمیق امارات و اسرائیل برای ساخت یک پایگاه نظامی در جزیره سقطری


یک پایگاه خبری-تحقیقاتی (متعلق به یهودیان) به نام jforum فاش کرد که امارات در حال فراهم کردن یک پایگاه نظامی-اطلاعاتی برای رژیم صهیونیستی در جزیره سقطری است.

|

ژنرال اسرائیلی:

عادی سازی روابط با اسرائیل از سوی امارات یک موفقیت راهبردی برای تل آویو در ازای هیچ است
ژنرال اسرائیلی:

عادی سازی روابط با اسرائیل از سوی امارات یک موفقیت راهبردی برای تل آویو در ازای هیچ است


در این توافق اسرائیل به حضور در منطقه ای بسیار مهم (خلیج فارس) دست یافته و یک موفقیت راهبردی را رقم زده اما می توان گفت در ازای این گام های راهبردی هیچ امتیازی به طرف مقابل نداده است.

|آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز«ردِ خون فلسطینی‌ها» روی هواپیمای صهیونیستی در نخستین پرواز به امارات+ تصویرنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.