قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
راه اندازی ۱۱۰ صندوق خرد ویژه زنان روستایی در سیستان و بلوچستان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

راه اندازی ۱۱۰ صندوق خرد ویژه زنان روستایی در سیستان و بلوچستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


راه اندازی ۱۱۰ صندوق خرد ویژه زنان روستایی در سیستان و بلوچستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

بهزاد شهرکی در گفتگو با اقطاع نیوز، اظهار داشت: با هدف توسعه کسب و کارهای کوچک و دسترسی سریع زنان روستایی به منابع مالی و اعتباری برای توسعه فعالیت‌های اقتصادی که نقش بسزایی در افزایش ضریب امنیت غذایی خانوار روستایی دارد تشکیل صندوق‌های خرد زنان در دستور کار این مدیریت قرار گرفته است.

مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان افزود: صندوق‌های خرد با خودیاری‌های زنان روستایی شکل گرفته و برای پایداری با کمک‌های بلاعوض دولتی تقویت می‌شود.

وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون با راه اندازی ۲۰ صندوق خرد جدید در سطح استان سیستان و بلوچستان تعداد صندوق‌های خرد زنان روستایی وعشایری استان به ١١٠ صندوق با ٣٢٠٠ نفر عضو افزایش یافته است.

شهرکی میزان سرمایه این صندوق‌ها را بیش از ۲ میلیارد و پانصد میلیون تومان اعلام کرد و گفت: زنان روستایی با وام گرفتن از این صندوق‌ها می‌توانند با ایجاد یک شغل، به ارتقای اقتصادی خانوار خود کمک کنند.

وی عمده فعالیت‌های زنان روستایی عضو صندوق‌های خرد را در بخش‌های دام، طیور، صنایع تبدیلی وغذایی، زنبور عسل و سبزی و صیفی برشمرد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزراه اندازی ۱۱۰ صندوق خرد ویژه زنان روستایی در سیستان و بلوچستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.