قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
راه اندازی شبکه استانی مستقل در ورامین منطقه را دچار تحول می‌کند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

راه اندازی شبکه استانی مستقل در ورامین منطقه را دچار تحول می‌کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


راه اندازی شبکه استانی مستقل در ورامین منطقه را دچار تحول می‌کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حجت الاسلام سید محسن محمودی بعد از ظهر سه شنبه در نشست فعالان فرهنگی و هنری شهرستان ورامین که با حضور معاون معاون اول رئیس جمهور در فرمانداری ورامین برگزار شد اظهار داشت: ورامین ظرفیت استان شدن را دارد و تاکنون چندین بار دلایل ما به گوش مسئولان ارشد کشور رسیده و همه این دلایل را تأیید می‌کنند اما اقدامی در این زمینه نمی‌شود.

محمودی با اشاره به اینکه رژیم شاه به دلیل ۱۵ خرداد شدیدترین محرومیت‌ها را علیه ورامین اعمال کرد و در حالی که ورامین، بیمارستان نداشت، ساواک داشت در حالی که رژیم پهلوی، ساواک را فقط در مراکز استان‌ها تأسیس می‌کرد گفت: ورامین در حوزه‌های مختلف حرف برای گفتن دارد که باید مسئولان به این ظرفیت‌ها توجه جدی کنند و شهرستان نیازمند کارهای زیربنایی است.

وی با اشاره به اینکه شهرستان‌های استان تهران از داشتن شبکه مستقل استانی محروم هستند و تاکنون تمامی پیگیری‌ها به نتیجه نرسیده است افزود: راه اندازی شبکه استانی مستقل، منطقه را دچار تحول می‌کند.

امام جمعه موقت ورامین عنوان داشت: ناهمخوانی دستگاه‌ها دردی است که ورامین از آن رنج می‌برد و برخی ساختارها در ورامین استانی هستند و هماهنگی لازم را با شهرستان ندارند و امروز امکانات نیروی انتظامی غرب استان تهران با شرق استان تهران قابل مقایسه نیست و این به منطقه ضربه می‌زند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اظهار داشت: سال‌ها فرمانداری ویژه ورامین مطرح بوده و در حالی که بخش‌های این منطقه به شهرستان ارتقا پیدا کردند اما ارتقای ورامین اجرایی نگردید و به صراحت می گویم حق ورامین ضایع شد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزراه اندازی شبکه استانی مستقل در ورامین منطقه را دچار تحول می‌کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.