قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

راهیابی دانش آموزان لامردی به مسابقات المپیاد دانش آموزی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


راهیابی دانش آموزان لامردی به مسابقات المپیاد دانش آموزی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

حمزه منصوری در گفتگو با اقطاع نیوز از برگزاری المپیاد رویش شایسته خبر داد و گفت: هفتمین دوره مسابقات فکری رویش برای اولین بار در شهرستان لامرد اجرا شد که با استقبال خوب دانش آموزان روبرو شدیم.

حمزه منصوری گفت: این المپیاد از طرف سازمان دانش آموزی شهرستان لامرد و به میزبانی مدرسه امام جواد (ع) چاهنو سفلی دهشیخ برگزار شد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه دانش آموزانی که در آموزشگاه‌ها صاحب مقام اول شده‌اند به مسابقات المپیاد رویش منطقه راه یافته‌اند، خاطرنشان کرد: داوری این دوره از مسابقات توسط ۱۰ نفر از مربیان پیشتازان سازمان دانش آموزی اداره آموزش و پرورش شهرستان لامرد انجام شد.

وی افزود: امید است با توجه به اهداف سازمان دانش آموزی، هر روز شاهد نشاط و شادابی و تربیت فکری دانش آموزان باشیم.

منصوری با اشاره به اینکه در این دوره مسابقات بازی‌های جنگا، لیوان چینی، اتللو برگزار شد، تصریح کرد: ۶ نفر از دانش آموزان دوره اول ابتدایی، ۹ نفر از دانش آموزان دوره دوم، و ۹ نفر دیگر نیز در دوره اول و دوم متوسطه به مسابقات مرحله استانی که در مرکز استان، و در هفته آخر دی ماه یا هفته اول بهمن برگزار خواهد شد راه یافتند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزراهیابی دانش آموزان لامردی به مسابقات المپیاد دانش آموزی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − چهارده =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.