خانه | سایر استان ها | خوزستان | راهکار حل مسئله فلسطین تداوم مکتب قاسم سلیمانی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان
راهکار حل مسئله فلسطین تداوم مکتب قاسم سلیمانی است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

راهکار حل مسئله فلسطین تداوم مکتب قاسم سلیمانی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


آیت‌الله عباس کعبی در گفتگو با اقطاع نیوز با اشاره به اینکه نام‌گذاری آخرین جمعه ماه رمضان به نام روز قدس از سوی امام خمینی، حرکتی ماندگار و هوشمندانه است، بیان کرد: این حرکت امام در این نام‌گذاری باعث شده است، سال به سال قدس شریف بیشتر در کانون توجه آزادی خواهان جهان قرار بگیرد و با گذشت سال‌ها از این تصمیم امام راحل، هر ساله بر معروفیت روز جهانی قدس، افزوده می‌شود.

وی تأکید کرد: حتی امسال که روز جهانی قدس و راهپیمایی‌های مردم روزه‌دار مسلمان در سراسر جهان به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی ناشی از شیوع کرونا برگزار نشده است ولی می‌بینیم که قضای مجازی به کنترل جوانان حزب‌اللهی درآمده است و آنها فضای مجازی را به محلی برای حمله به آرمان‌های نامشروع رژیم اشغالگر قدس و ایادی پلید آن قرار داده‌اند.

آیت‌الله کعبی در خصوص راه‌حل نهایی برای مقابله با شیوع ویروس صهیونیستی گفت: راهکار آزادی فلسطین و قدس شریف، تداوم مکتب شهید قاسم سلیمانی و توجه به رهبری امت اسلامی و بازتولید امت اسلامی و الهام از فرهنگ عاشورا و برخی از حرکت‌های جهادی پیشگام فلسطینی است مانند حرکت جهاد اسلامی که شهید فتحی شقاقی آن را پایه‌گذاری کرد.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: خود آنها معتقدند که شهید فتحی شقاقی بعد از خواندن مقتل سیدالشهدا در این مسیر قرار گرفت که راه آزادی فلسطین و قدس عمل به مکتب عاشوراست.

آیت‌الله کعبی بیان کرد: این جمله از امام موسی صدر است که به یاسر عرفات گفته بود: «قدس ابا دارد که آزاد شود مگر به دست مؤمنان حسینی» و ان‌شاءالله بر پایه ایمان حسینی و فرهنگ عاشورا و عمل به رهنمودهای امام عاشورایی حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای و اقتدار مقاومت اسلامی، فلسطین و قدس آزاد خواهد شد.

وی در مورد آینده رژیم اشغالگر قدس نیز گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی و سید حسن نصرالله بشارت دادند و اقتدار جبهه مقاومت نشان می‌دهند، رژیم صهیونیستی ان شاءالله از هم فرو خواهد پاشید و دولت یکپارچه و کامل فلسطین شکل خواهد گرفت و قدس آزاد خواهد شد و مسلمانان در قدس نماز خواهند خواند. استراتژی آزادی فلسطین و قدس که از زمان پیروزی انقلاب اسلامی رقم خورده ان‌شاءالله در آینده‌ای نه چندان دور محقق خواهد شد.


راهکار حل مسئله فلسطین تداوم مکتب قاسم سلیمانی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۲۲ ۱۵:۱۲:۵۳

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.