قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

دو هزار و ۲۰ نفر در خراسان‌جنوبی آماده اعزام به حج تمتع هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


دو هزار و ۲۰ نفر در خراسان‌جنوبی آماده اعزام به حج تمتع هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

ابوالفضل نوفرستی در گفت و گو با اقطاع نیوز اظهار کرد: دو هزار و ۲۰ نفر در خراسان‌جنوبی آمادگی برای اعزام به حج تمتع را دارند ولی با این حال همه چیز بسته به شرایط کشور میزان دارد.

مدیر حج و زیارت خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: شاکله کاروان‌های حج تمتع ما ایجاد و آموزش‌ها از طریق فضای مجازی ادامه دارد و هر زمان که برنامه سازمان حج و زیارت اعلام شود ما نیز در استان آن را اجرایی خواهیم کرد.

نوفرستی در پاسخ به این سؤال که آیا کاروان‌های غیرمجاز که از احساسات مردم سوء استفاده کرده و در شرایط ممنوعیت رسمی سفر به عتبات آنان را به کشور عراق می‌برند، در استان ما نیز وجود دارد، یادآور شد: خوشبختانه در این خصوص تاکنون از خراسان‌جنوبی گزارشی نداشته‌ایم و به نظر می‌رسد بیشتر مربوط به استان‌های مرزی باشد.

وی در زمینه سفر به عتبات نیز گفت: اینکه مردم می‌پرسند چرا سفر به برخی از کشورها در شرایط کرونایی با رعایت پروتکل‌ها مجاز است ولی برای سفر به عتبات ممنوعیت وجود دارد را متولیان امر باید پاسخ دهند ولی امیدواریم با کاهش شیوع کرونا سفر به عتبات برای عاشقان اهل بیت (ع) مجاز شود.

مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی یادآور شد: بسیاری از زائران اباعبدالله (ع) هر روز از ما با اشک و بغض درباره سفر به عتبات سؤال می‌پرسند که انشاء الله با رفع بیماری کرونا به خواسته قلبی خود برسند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزدو هزار و ۲۰ نفر در خراسان‌جنوبی آماده اعزام به حج تمتع هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.