قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
دومین ترجمه کتاب بولتون برای چاپ آماده می‌شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

دومین ترجمه کتاب بولتون برای چاپ آماده می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


دومین ترجمه کتاب بولتون برای چاپ آماده می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، «اتاقی که در آن اتفاق افتاد» کتاب جنجالی جان بولتون مشاور پیشین امنیت ملی آمریکا به‌زودی با ترجمه علی مجتهدزاده توسط انتشارات صدای معاصر منتشر و راهی بازار نشر می‌شود. پیش‌تر اعلام شده بود نشر نگاه نیز در حال تدارک چاپ ترجمه این ‌کتاب است.

این‌کتاب خاطرات ۱۳ ماهه جان بولتون در سمت مشاور امنیت ملی آمریکا در زمان ریاست‌جمهوری دونالد ترامپ را شامل می‌شود. بولتونِ جمهوری‌خواه یکی از همراهان و همفکران جدی رئیس‌جمهور آمریکا بود، اما استعفا یا آن‌طور که ترامپ مدعی شد اخراج او آغازگر جدل‌های بی‌پایان میان آن‌ها بود. کاخ سفید همه توان حقوقی خود را در پیش گرفت تا مانع انتشار کتاب جان بولتون شود اما قاضی فدرال موافقت نکرد و «اتاقی که در آن اتفاق افتاد» منتشر و در مدت کوتاهی پرفروش شد.

این ‌کتاب ۱۵ فصل دارد که به این ‌ترتیب‌اند:

۱. گام بلند تا دفتر جبهه‌ی غربی، ۲. داد بزن: «حمله!» و سگ‌های جنگ را رها کن، ۳. رهایی آمریکا، ۴. ماجرای سنگاپور، ۵. داستان سه شهر – پیمان در بروکسل، لندن و هلسینکی، ۶. مهار روسیه، ۷. بن‌بست سوریه و افغانستان برای ترامپ، ۸. زندگی آشوب‌زده، ۹.و نزوئلای آزاد، ۱۰. تندر چین، ۱۱. سفر به هانوی و بازگشت و عبور از پانمونجوم، ۱۲. ترامپ سردرگم و برآشفته، ۱۳. از برنامه‌ی مبارزه با تروریسم در افغانستان تا شکست در کمپ‌دیوید، ۱۴. آخر قصه و ۱۵.پ ی‌گفتار.

در این ‌فصول، روحیات ترامپ، سیاست‌های آمریکا در جهان، اشتباهات و خطاهای ترامپ و … روایت می‌شود.

خوانندگان ایرانی پیش‌تر کتاب پرمخاطب «کار کار انگلیسی‌هاست» را هم با ترجمه مجتهدزاده خوانده‌اند. وی علاوه بر ترجمه خاطرات وزیر سابق امور خارجه انگلیس، یادداشت‌های جان کری را نیز با نام «هر روز موهبتی است» ترجمه و منتشر کرده است.آرشیو اخبار فرهنگی سرویس خبری اقطاع نیوزدومین ترجمه کتاب بولتون برای چاپ آماده می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.